Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfanın en gariban en korkakları Robin'i korumak için en cesur oluyor. Bu Robin iki el çıkartıp saldırmak yerine oturuyor.

Dragon'un eğittiği karakterden ne beklersin ki zaten. Dragon'a feci eksi yazdı bu bölüm.
Hem Dragonun yanında eğitim alıp nasıl olur da haki öğrenmez bu Robin??? Biraz daha büyük bir eksi yazdı

Şimdi neden bizi Doffy lobisini dressrosa arcta terkettiğini daha iyi anlıyorum.Akılsız kafam neden zamanında farketmedim ki Montana burada olsaydı da ona da söyleseydim keşke @Sodex :( Adam bu sahneyi kaldıramadığı için dressrosa arcta forumda yoktu…
İki aşkı arasında kaldı ve sonra kimi seçtiğini biliyorsunuz. :)
Invictus Sanji'yi seçerek geleceğe yatırım yapmış Dof falan dinlemez şu an Sanji.

Zoro iki yonko saldırısını anlık durdurdu; "dostum yalnız başına 1 saniye diye ekle." diye gezdiler.

Sonrasında at ısırıp, Bonney kurtarınca "zoro olsa şöyle derdiniz". Beni bitiren de bu, hele bunu laf yaptıkları adamdan hiçbir farkı olmayan kişiler diyor sürekli. Zoro ve Sanci, Lucci'yi yenemez diyen adam bari şu iki karakter üzerinde yorumlama yapmasın bir süre. ikisi de fazla olduğunu gösterdi Lucci'ye...
yoruma gel.
Nasilda objektif yorum.

Ulan adam o kiliclarla o ozel saldiri yapinca etrafta cakan simsekleri gormedin herhalde.

Adam hasar yemis.
Zoro hasar yese sence arkasindan nefes almaz miydi? Alirdi.

Onemli olan tutturabilmek. Roukagani yemesi senin yorumlarini degistirecekti.
Onemli olan tutturmak. Sanjide zorodan hasar alsa o da ayni durumda olurdu. Sinirina gelmesi yeterli sanjinin. Keza zoroda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık