Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hırçın Kral Chopper iplemiyor bile Saturn'ü, arkasını dönmüş ;)
Saturn'un ayağını yemiş. Umarım zehirlenmemiştir.

Satürn’ü görünce şoka girdi zavallı kız. Law lobisi Robin’i Dragoncuların Sabo’yu yediği gibi yiyecek anlaşılan…
Meyve gücü oturduğu yerden de çalışabilecek bir güç. Ama yok nakamaları korur nasılsa. Bunu Zou'da demişti. Robin güzel kullanıyor tayfayı. :ehe:

Sen ağlamalara da başladıysan ohuuu işimiz var daha yeni başlamıştık xD

Sanji gibi 5 sayfada paket oldun :ehe:
Şimdi neden bizi Doffy lobisini dressrosa arcta terkettiğini daha iyi anlıyorum.Akılsız kafam neden zamanında farketmedim ki Montana burada olsaydı da ona da söyleseydim keşke @Sodex :( Adam bu sahneyi kaldıramadığı için dressrosa arcta forumda yoktu…
İki aşkı arasında kaldı ve sonra kimi seçtiğini biliyorsunuz. :)

Şimdi neden bizi Doffy lobisini dressrosa arcta terkettiğini daha iyi anlıyorum.Akılsız kafam neden zamanında farketmedim ki Montana burada olsaydı da ona da söyleseydim keşke @Sodex :( Adam bu sahneyi kaldıramadığı için dressrosa arcta forumda yoktu…
İki aşkı arasında kaldı ve sonra kimi seçtiğini biliyorsunuz. :)
Aaaaa Sanji şov yapmış, Tayfayı kurtarmıştı burada değil mi :hhh:

Bu Goroseiler denize batma meselesini bildikleri için mi acaba ana alev kullanıp delik açtılar ama o olaydan sonra deniz seviyesi yükselmişti , sanki gezegenin için su dolu gibi . Bu arada deniz yükseliyorsa bu adaların oluşması hakkında da önemli oluyor. Aslında adalardan oluşan bir gezegen değildi kıtalar vardı da su yükselince mi kıtalar su altında kaldı yüksek yerler ada gibi gözüktü? , Wanoda asıl adanın su ile dolması duvarlarla yukarı kısımları ada gibi göstermişti benziyor gibi. Tufan var Nuhun gemisi var her türden 2 tane kap gel misali gidiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık