Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vegapunk'ı başka biri taşıyor şu an.
Gelecek bölüm ufak bir Nusjuro vs Sanji görebiliriz.Ama bir sonuç çıkmaz buradan bence.Kaçmaları gerektiği için...
Bu arc benim de beklentim yok. Ufak aksiyonlardan sonra tayfa kaçar, bu dayıların sırrı finale doğru çözülür gibi duruyor. Şimdilik ne görsek kârdır.

aslında tüm insanlık eskiden deniz adamı veya deniz kızıymış bi olay neticesinde bazı deniz insanları karaya çıkar ve karaya uygun olacak şekilde evrimleşip şu anki insan hallerini alırlar. Daha sonra insanlarla deniz adamları arasında ayrımcılık başlar. İşler böyle bir senaryoya evrilebilir gibi geliyor.

Ölümsüzlüklerinin sırrı çözülene kadar aynen dediğin gibi. Sanji bu bölümle beraber sadece Bonney'i 4 defa kurtarmış oldu. Ben ona bakar artımı yazar geçerim. :D
Sen bakma @RedTeroR gibilerinin köftehorluklarına ya :oops: Mesela Zoronun lucciye karşı kılıcını düşürmesi sanjinin gorosei tarafından dişlenmesinden milyon defa daha kötü bir şey. Ama işte kendince kabzayı dik tutma peşinde retöcü generalim :D

Sen bakma @RedTeroR gibilerinin köftehorluklarına ya :oops: Mesela Zoronun lucciye karşı kılıcını düşürmesi sanjinin gorosei tarafından dişlenmesinden milyon defa daha kötü bir şey. Ama işte kendince kabzayı dik tutma peşinde retöcü generalim :D
Size kalsa Jimbei zaten Zoro'yu kurtardı yoksa kaybediyordu falan xD

Paket olmuş çara paket olmuş dedik diye niye bu kadar gerildiniz kardeş anlamadım ki :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık