Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112: Zor Açı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 32 26.0%
  • Orta

Kullanılan: 48 39.0%
  • Kötü

Kullanılan: 43 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    123
30 dakikayı bu kadar hızlı geçiştirmesi şaşırtıcı oldu.
Laf kalabalığı bir bölüm oldu. Vega yeni salyangozu üretmiş yok 2. Kat gaz tankı silah gelişim yeri vb. gram heyecan yok. Gorsei normal luffy den hasar almadı. Bonney 12 yaşında acayip güçlü ve dikkat çekiyor. Kafasına göre yazıyor. Kaçmayacak gerilimini bize geçirmiyor. Bir filmi izlerken kalitesine şuradan bakarım, esas eleman o durumdan kurtulur ama o çaresizliği hissedersen gerilim yavaş yavaş tırmanır, sonda sen de kaçarken bir rahatlarsın. Usop ekibine şimdi örümcek gorsei dayı geldi ama ben gerilmedim.

Laf kalabalığı bir bölüm oldu. Vega yeni salyangozu üretmiş yok 2. Kat gaz tankı silah gelişim yeri vb. gram heyecan yok. Gorsei normal luffy den hasar almadı. Bonney 12 yaşında acayip güçlü ve dikkat çekiyor. Kafasına göre yazıyor. Kaçmayacak gerilimini bize geçirmiyor. Bir filmi izlerken kalitesine şuradan bakarım, esas eleman o durumdan kurtulur ama o çaresizliği hissedersen gerilim yavaş yavaş tırmanır, sonda sen de kaçarken bir rahatlarsın. Usop ekibine şimdi örümcek gorsei dayı geldi ama ben gerilmedim.
Geçiş arc'ı olduğu için yaşananları pek sallamıyorum açıkçası. Ne zaman ciddi bir savaşa dönüşür o zaman dikkat çekici bir tarafı olur. Şu anlık tek beklentim Luffy, Zoro, Sanji gitmeden biraz aksiyona girsin onun muhabbetini çevirelim yeter. Bir de Vegapunk'ın mesajı işte.

Bölüm süper başladı. Yamato bebişimi özlemişim. Ayrıca bu kapak hikayesinden nedense bir beklentim var. Germanın kurtulması falan gibi değil de hikayeye etki edecek birşeyler çıkacakmış hissi verdi. Domuzun dişleri ve luffy nin eli yandı. Kuş lazer attı. Anlaşılan hepsinin ortak ve farklı özellikleri var. Ama herkesin bahsettiği baloncuk gibi marsın birisini hissettiği gibi adaya gelecek kişi kısmını göremedim. Neden adaya birisi geliyor gibi düşünüldü anlamadım. Bölümde gene öldürücü punk kalkanın herkese istisna olduğu ortaya çıktığı. Kimi ölümsüz olduğu için girer çıkar, birinin koruma kalkanı vardır, sadece neredeyse ölüyordum der sadece.

"Kaido'nun öfkesini üzerimize çekeceğiz, önceliklerimiz konusunda emin miyiz!?" diyen adamlar bunlar. Kaido'dan güçlülerse Oda şu andan itibaren seriyi bitirsin. Daha bir arc önce dünyadaki en güçlü varlık olarak nitelendiriliyordu.
Diğer korsanlar ve belki denizciler o nitelemeyi yapıyordu çünkü kimse aktif bir kadimin gücünü bilmiyor. Bu adamlar denizci gibi sorun olunca dünyaya inip silip gitmiyorlar. He şuan indiler de ne oldu. Gene kimseyi silemediler ama o ayrı konu.

Bölüm süper başladı. Yamato bebişimi özlemişim. Ayrıca bu kapak hikayesinden nedense bir beklentim var. Germanın kurtulması falan gibi değil de hikayeye etki edecek birşeyler çıkacakmış hissi verdi. Domuzun dişleri ve luffy nin eli yandı. Kuş lazer attı. Anlaşılan hepsinin ortak ve farklı özellikleri var. Ama herkesin bahsettiği baloncuk gibi marsın birisini hissettiği gibi adaya gelecek kişi kısmını göremedim. Neden adaya birisi geliyor gibi düşünüldü anlamadım. Bölümde gene öldürücü punk kalkanın herkese istisna olduğu ortaya çıktığı. Kimi ölümsüz olduğu için girer çıkar, birinin koruma kalkanı vardır, sadece neredeyse ölüyordum der sadece.
Son sahnede baloncuk sesi duyuyor Mars ve yerdeki Den Den Mushi yerine tam karşısına bakıyor. Spo verenler sanki yukarıya veya başka yöne bakıyor gibi yazdılar, o yüzden millet yukardan Garp-Dragon gibi birinin geleceğini veya Mars'ın yandan Robotu gördüğünü düşündü, spo verenler yanılttı yani.

Şuanda da baloncuk sesinden tahmin yürütülüyor, Mars'ın karşısında bir deney tankı olabilir, içinde Seraphim veya iyileşmeye bırakılan veya ölü ama genç olarak diriltilecek biri olabilir. Böyle deneyler her seride var aşağı yukarı. DB'de Goku'yu iyileşsin diye tanka koyuyorlar, Toriko'da Don Slime İçiryu'nun hücrelerinden diriltmek için genç klonunu yaratıyor, Naruto'da Edo Tensei var, bakalım OP'taki muadili ne çıkacak, WB-Roger-Xebec gibi ölü birini prime halde canlandırma deneyi görsek fena olmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık