Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bir şekilde Robotu Goroseinin üstüne salacak ta, merak ettiğim bu robot antik bir silah olabilir mi?

5 groseinin birleşme olayı yoktur inşallah :D Yoksa büyük bir force shadow olacak Moria arc'da ki sahne :D

Bu robotla birleşme olayının üzerine çok durdular.

Sonrasında Jimbe ''Bu Onların Hayali'' dedi. Hayal kelimesi gizli kelime gibi. Bunu kullandıkların da Oda'dan her şeyi bekliyorum. Ama ben bunun şöyle olacabileceğini düşünüyorum:

Robotun uyanır uyanmaz içine Vegapunk'ın girme olayı beni düşündürdü. Egghead adasındaki benzer teknoloji ile Robotun izin verdiği kişilerin içine girebildiğine inanıyorum. Yani Robot, tayfayı(yada bazılarını) içine alıp adadan kaçırabilir.

Burda Robot Vegapung'ın tehlikede olduğunu önceden sezip onu içine alarak korumaya çalışmış da olabilir. Çünkü diğer türlü bu hareket hiçbir amacı olmayan boş bir sahneden ibaret olacak.
Vegaya yardım için uyandığını sanmıyorum. En son 200 yıl önce uyanmış şimdi kendinden onlarca sene sonra doğmuş olan bir insan için uyanmayacaktır. Diğer kadimler de Satürn gibi kafa patlamalı yetenekleri varsa bizim tayfa heba olmasın diye belki içine alıp kaçırır. Robot sonuçta kafası patlamazdır.

Vegaya yardım için uyandığını sanmıyorum. En son 200 yıl önce uyanmış şimdi kendinden onlarca sene sonra doğmuş olan bir insan için uyanmayacaktır. Diğer kadimler de Satürn gibi kafa patlamalı yetenekleri varsa bizim tayfa heba olmasın diye belki içine alıp kaçırır. Robot sonuçta kafası patlamazdır.
Vegaya yardım için uyanmadı zaten. Luffy 'Robo Kıng'' dedikten sonra uyandı, az önce demiştim bunu. Sorun uyandıktan sonra hemen şok dalgası gönderip vegayı içine almaya çalışması. Sanki Luffy ve arkadaşlarını korumak için programlanmış gibi.

aga benim anlamadığım madem video kaynağının adada olduğunu düşünüyorlar bu süre boyunca var gücüyle adayı yok etmeye çalışabilirler neden luffy'le kavgaya girişiyorlar bunların başka yok edici silahları yok mu?
Öyle bir kesinlik yok adayı yok edip yayını durdurmaya geldiler zaten. Luffy'nin karşısında olmalarının sebebi Satürn'ün yanına teleport etmesi.

Savaşın nasıl ilerleyeceği belirsiz. Hepsinin Luffy'e saldırdığı senaryoda direkt yenilmesi olası. Adaya dağılmaları durumunda da karşılarında durabilecek kimse yok çok mahkum durumda şuan tayfa.

Şöyle bir şey yazmıştım zamanında…Belki de Luffy sesiyle antik robotu nasıl kaldıracağını daha çözememiştir.

Yani antik robot uyanık olmasına rağmen Luffy’nin emir vermesini bekliyordur.Zunesha da saldırmak için Momonosuke’nin emrini beklemişti çünkü.
Egghead’da gördüğümüz o robotun Zunesha gibi çok özel kişilerin emirlerini dinleyen ve o kişinin dediği görevleri yerine getirmekle yükümlü olan bir varlık olduğunu düşünüyorum.

Hatta o robotun hükümeti yıkmak üzereyken aniden durmasının sebebini ise tıpkı Momonosuke’nin Zunesha’ya emir vermesi gibi birisinin de o robota emir verip, durmasını sağladığını düşünüyorum…

Vegapunk’un yakıt olarak bahsettiği şey ise bir enerji kaynağı değil, emir verme yeteneği çıkacak.

O robotun tekrardan ayaklanması içinse Luffy’nin o robota emir vermesi gerekiyor.Tabiki bu emri Gear 5 modunda yapacak.Luffy şuanda bunun farkında değil ama o robota ileride emir verecek ve hem Karasakal’larla hem de hükümetle olan savaşta aktif bir şekilde rol almasını sağlayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık