Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sunny için özellikle Water 7'ye gidildi.Buna şans diyorsun Teach'e planlı hareket etti... Böyle olmaz.
Sunny için mi gidildi? Benim hatırladığım Robin için gidilmişti. Kaldı ki rastgele gittikleri bir adada ve tam da gemileri kullanılamaz hale gelmişken bu tarz bir şeye denk gelmeleri şans değil de ne oluyor? Ellerinde bir istihbarat olur öyle giderler tamam diyeceğim

Günün sonunda Karasakal da Luffy’e yem edilmek için şişiriliyor, besi hayvanı gibi yediriyor Oda kurbanda Luffy için kesecek. Ama diğer serilerde başka karakterler de ana karakter kadar öne çıkma şansını bulabiliyor. En yakın örneği Sasuke var misal.
Bu seride Luffy’den başka öne çıkan karakter yok. Alpamis de bunu istiyor zaten.

Saçma sapan yorumlar görüyorum, gördükçe üzülüyorum. Bizim forum nasıl bu hallere düştü, gerçekten şok edici.

Burada "Nika, Beş Kadim'in hepsini teke tek dövüşte alabilir mi" muhabbeti yapılıyor. Asıl konuşmanız gereken konu "nasıl alır, imkansız" değil, "nasıl alamaz, saçmalık" olmalı.
5 vs 1'i öngörüyor musun peki kardeşim
Velev ki böyle bir şey oldu diyelim Luffy'nin galip çıkacağını düşünüyor musun?
Kaido'da ölüp ölüp dirilen birisini çizen bir Oda'nın bir anda Luffy'yi 5 kişinin önüne atması demek, ne demek?
Ufak bir senaryo alabilir miyiz senden ( :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık