Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109: Sonlandırma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 97 56.4%
  • Orta

Kullanılan: 44 25.6%
  • Kötü

Kullanılan: 31 18.0%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlarin hasar yeme olayini anlamak icin Youkai mitolojisini okumak lazim. Seride basit mantikla kairoseki çiviler iş görebilir mesela.
Kairoseki çivi karaborsa bir enstrüman. Bu adamların rakiplerine karşı çok büyük bir üstünlüğü var bire bir dövüşte. Şu hasar almayan hallerine fiziksel güç, elemental güç, kılıç, haki gibi özellikler eklendiğinde bu adamlar direkt zirve güç oluyor zaten. Sanki diğer şeytan meyveleri bu adamların yetenekleri karşısında çakma adidas, çakma Ace gibi duruyor. Adamlar şeytan meyvesini bırak şeytanın kendisi olmuşlar.

Son düzenleme:
Luffy 50 bölümde tayfa bile kuramadı. Yonkou'larla kapışacaktı üzerine bir de alev yaralı adamı bulacaktı. Hepsini 50 bölümde mi yapacakmış? Aha da donanma amirali kendisi madem bu kadar çok korkuluyor One Piece'den o zaman poneglifler bulup gidip One Piece'yi alsaydı.

Oda, herifin çok hırslı olduğunu belirtmek istemiş olay bu sadece. Lafla peynir gemisi yürümüyor Oda efendi madem bir yılda bulurdu aha da bulaydı o zaman.
Tam da bugün gündem olmuş. :)

Goroseiler seri başından beri olan daha oturaklı bir güç. Dokuz şövalyenin ne cacık olduğu belli değil. Ben olsam şövalyeleri daha önce harcardım goroseilerden.
Ben de öyle diyordum, ancak Shanks'ın pederi görünce figür (figürland xD) olarak kim kimden daha oturaklı bilemiyorum artık.

Bi de niyeyse şöyle bi sahne canlanıyor gözümde: Bir işi başaramadınız diye Im bunların ölümsüzlüklerini ellerinden alıyor ve hepsini öldürüyor. Bunlar yerine 9'luya ölümsüzlük veriyor filan...

Ben de öyle diyordum, ancak Shanks'ın pederi görünce figür (figürland xD) olarak kim kimden daha oturaklı bilemiyorum artık.

Bi de niyeyse şöyle bi sahne canlanıyor gözümde: Bir işi başaramadınız diye Im bunların ölümsüzlüklerini ellerinden alıyor ve hepsini öldürüyor. Bunlar yerine 9'luya ölümsüzlük veriyor filan...
Shanks'ın olası pederi Figürland kendi başına ağır bir kalem olabilir ama diğerlerinin o kadar üzerinde durulan karakterler olacağını sanmıyorum. Mesela Wano'da da Oniwabanshu çıktı, dedim ki bunlar bizim tayfayla kapışır. Ne halta yaradı ? Bir organizasyonda kişi sayısı arttıkça kalite düşer.

Dokuz kişilik bir kadronun en güçsüz üyesini yk2 yaptığını düşün. Oda'nın böyle bir oluşumu organize edecek çapı yok. Kutsal Şövalyeler Devrimcilerle kapışacak bir oluşum gibi duruyor. Ee devrimci komutanlarına bakarak bu oluşum hakkında iyi-kötü bir fikrimiz oluşuyor zaten 🥴

Benim baştan beri hayal edip istediğim şey devrim ordusunda var olan karakterlerin yanına Koshiro, Kuzan veya Fujitora ikilisinden biri idi. Ama olana bak:

Babası ne ki organizasyonu ne olsun :artiz:

Shanks'ın olası pederi Figürland kendi başına ağır bir kalem olabilir ama diğerlerinin o kadar üzerinde durulan karakterler olacağını sanmıyorum. Mesela Wano'da da Oniwabanshu çıktı, dedim ki bunlar bizim tayfayla kapışır. Ne halta yaradı ? Bir organizasyonda kişi sayısı arttıkça kalite düşer.

Dokuz kişilik bir kadronun en güçsüz üyesini yk2 yaptığını düşün. Oda'nın böyle bir oluşumu organize edecek çapı yok. Kutsal Şövalyeler Devrimcilerle kapışacak bir oluşum gibi duruyor. Ee devrimci komutanlarına bakarak bu oluşum hakkında iyi-kötü bir fikrimiz oluşuyor zaten 🥴

Benim baştan beri hayal edip istediğim şey devrim ordusunda var olan karakterlerin yanına Koshiro, Kuzan veya Fujitora ikilisinden biri idi. Ama olana bak:

Babası ne ki organizasyonu ne olsun :artiz:
Bilemiyorum. Figarland'ın çok öne çıkarılması sadece ünüyle değil, kılıç vurgusu ile de oldu. Zoroski için bir şeyler hazırlanıyor gibi. Devrimcilerde ise tesisat borulu Sabo hariç kılıca yakın bir şey yok gibi.

Adamin meyve gucu ne haki , ne karakter dinlemiyor var mi boyle sacmalik.

Katada herkesi mochi yapsin? Ulan meyveye bak hem sacma hem logia, hem paramecia hemde zoan daha ne olsun.

Tum op serisinde denizciler ve WG olusumu agir mal olduklari icin deniz tasiyla kafasina vurmak gelmiyor akillarina nikanin. Halbuki İQ oraninizin en az 90 olmasi gerekiyordu,30 degil.

o 30'da Godai Senpainin zaten.
Peki deniz taşıyla zarar verecebilecekleri ne malum? Haki işlemiyor adama, deniz taşı neden işlesin? Deniz taşını deniz lastiğine çevirir tek panelde, GODA derler geçerler. Şu noktada Nika'nın tek eksiği sanılan enerjisinin tükenmesi ama o da geçersiz aslında. Davullar çalıyor ve diriliyor. Yani hakiki yenilmez bir karakter oldu artık. Tek eksiği karakterinin gevşek olması.

O niye dövüşmüyor bu niye dövüşmüyor diye söyleyenler olmuş.Arkadaşlar ortada bir vs yok sadece Luffy, Sanjiye aşçılık dersi veriyor olay bundan ibaret.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık