Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cehennem tanrısı diye bir şey yok bu seride, Zoro kendi kendine havalı bir isim uyduruyor.

Ryuma'ya sword god diyorlar Japonlar kılıca tapmıyorlar güneşe tapıyorlar.

Dediğim gibi adam ilahının isminde meyve yedirmiş ana karakterine biz torpil diyoruz, zoruna gitme kısmı gereksizse senin zoruna gitmesin biz bu ilahtan bahsedince.

İyi dayanıklı çıktı ama hala nalları dikmemiş :oleyo2:
Kral Sengoku da Buda. Japon kültüründe Ejderhalar da Tanrısal yaratıklar. Bir başka kültür Anka Kuşları öyle. Yamato'nun meyvesi de Tanrı meyvelerinden biri. 9 Kuyruklu Tilki de bunlardan biri. Gorosei meyveleri de bunlardan çıkacak yüksek ihtimal. Ryuma ve Zoro bahanelerinin ise değeri yok.:D

Zoro fanlarının yeni sığınağı Nika. Bundan önce G4'tü. Ondan önce g2 ve g3'tü. Ondan önce de meyvesi var diyorlardı.
Senin de sığnağın Zoro fanları gibi.. Bundan önce meyveyi Luffy adam etti, sıradan meyve, en güçsüz meyveydi. Ondan önce de Luffy sayesinde efsane olacak diyordun. Bu durumda haklı çıkan sanki karşı taraf olmuş be Alpa...

Yattığı yerden Kizaru dövdü eleman bilmem kaç km uzaktan daha nasıl bir performans verelim sana xD
Farklı uyanış olsa yine gömecektin Red senin için fark ediyormuş gibi yazma şimdi. Düne kadar Zoro'yu Luffy ile kıyaslıyordunuz, Wano'da bu hayal net olarak bitti. Şimdi Nika muhabbeti işin bahanesi oldu. Neyse boşa tartışmayalım bir yere varmayacak zaten.

Senin de sığnağın Zoro fanları gibi.. Bundan önce meyveyi Luffy adam etti, sıradan meyve, en güçsüz meyveydi. Ondan önce de Luffy sayesinde efsane olacak diyordun. Bu durumda haklı çıkan sanki kaşrı taraf olmuş be Alpa...
Reyiz Luffy bu meyveyi lastik meyvesi olarak herkese yedirdi zaten. Tüm dünyada öyle biliyor. Dövüşlerini nasıl yaptığını gördük. Baştan beri Tanrısal güçte miydi karakter? Şimdi bile Tanrısal tarafını göremedik. Lastiğin gelişmiş halinde. Tanrısal olarak güç diyince verdiğiniz örnek saçından gözlük yapması? Yav Dof bile telden organ dikiyor Hd tv ekran yapıyor. Bu mu Tanrısal güce vereceğiniz örnek?

Farklı uyanış olsa yine gömecektin Red senin için fark ediyormuş gibi yazma şimdi. Düne kadar Zoro'yu Luffy ile kıyaslıyordunuz, Wano'da bu hayal net olarak bitti. Şimdi Nika muhabbeti işin bahanesi oldu. Neyse boşa tartışmayalım bir yere varmayacak zaten.
Kıyaslıyorduk çünkü kıyaslanmayacak bir şey yoktu.

Wano'da biten şeyi de söyleyeyim sana daha önce ben derdim ki Zoro da Luffy'nin rakiplerini onun yendiği gibi yener ama Wano ile gördüm ki değil Zoro, Kid yada Law yada bir dünya başka karakter de yenermiş.

Beş kuruş etmiyormuş yani.

Kıyaslıyorduk çünkü kıyaslanmayacak bir şey yoktu.

Wano'da biten şeyi de söyleyeyim sana daha önce ben derdim ki Zoro da Luffy'nin rakiplerini onun yendiği gibi yener ama Wano ile gördüm ki değil Zoro, Kid yada Law yada bir dünya başka karakter de yenermiş.

Beş kuruş etmiyormuş yani.
BM'yi yenemediler diyen sen değilsin gibi? :D Neresinden tutsan faulsün abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık