Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ikisini bir arada yenemez zaten de Rayleigh zar zor bir amirali durduruyordu. Luffy'nin Gear 5 formunda gerçek bir yonkou olduğunun bir tescili daha olmuş. Tek eksiği formu çok hızlı enerji tüketiyor, süreyi uzatsa tamamdır.
"Yenemez zaten" demek kesin bir ifade ile konuşmak anlamına geliyor. Yenebilme ihtimali olabilir, neden olmasın? Gear 5'in fazla enerji tükettiği doğru ancak hayal gücü ile doğru orantılı bir güçten bahsediyoruz. Oda'nın kalemine bağlı, bir bakmışız tek başına ikisini dövmüş veya bir bakmışız tek başına Kizaru'dan dayak yemiş. Burada değerlendirdiğimiz karakter Luffy değil, Nika'nın tam kendisi ve potansiyeli hakkında net fikrimiz yok.

Zoro fanlarının yeni sığınağı Nika. Bundan önce G4'tü. Ondan önce g2 ve g3'tü. Ondan önce de meyvesi var diyorlardı.
Sen ne anlarsın yav.

Bak Güneş tanrısı demiş Oda meyveye, Japonlar imparatorlarına güneşin oğlu diyorlardı.

Düşün ben bir manga yapıyorum ve ana karaktere tövbe haşa Allah meyvesi yediriyorum.

Sonra da gelip senle torpilli mi değil mi diye tartışmaya giriyorum xD

Allah'ım bize sabır ver :oleyo2:

Sonunda sen de çatladın ha Phoenix.

Sanji, Luffy dövüşme olaylarını geç arada Kizaru üç beş tane daha sıkmış gariban Vegapunk'a ben ona koptum xD
Allah affetsin, ben de güldüm. Olayda ciddiyet sıfır. On dorukilik adamı pirana gibi parçaladılar. :D Yardımdaki acizlik ayrı komik, bizim Diloviç’in hâlâ ölmemesi ayrı komik. Lütfü bunu hayatta mı hayal ediyor nedir, ölmek bilmedi hırbo. :D

Sen ne anlarsın yav.

Bak Güneş tanrısı demiş Oda meyveye, Japonlar imparatorlarına güneşin oğlu diyorlardı.

Düşün ben bir manga yapıyorum ve ana karaktere tövbe haşa Allah meyvesi yediriyorum.

Sonra da gelip senle torpilli mi değil mi diye tartışmaya giriyorum xD

Allah'ım bize sabır ver :oleyo2:
Ryuma'ya Sword God denilince eriyip biten Zoro fanları, Zoro'ya Enma üzerinden Cehennem Tanrısı denilince eriyip biten Zoro fanları, Luffy'e Güneş Tanrısı denilince zorlarına gitmiş.

Ryuma'ya Sword God denilince eriyip biten Zoro fanları, Zoro'ya Enma üzerinden Cehennem Tanrısı denilince eriyip biten Zoro fanları, Luffy'e Güneş Tanrısı denilince zorlarına gitmiş.
Cehennem tanrısı diye bir şey yok bu seride, Zoro kendi kendine havalı bir isim uyduruyor.

Ryuma'ya sword god diyorlar Japonlar kılıca tapmıyorlar güneşe tapıyorlar.

Dediğim gibi adam ilahının isminde meyve yedirmiş ana karakterine biz torpil diyoruz, zoruna gitme kısmı gereksizse senin zoruna gitmesin biz bu ilahtan bahsedince.

Allah affetsin, ben de güldüm. Olayda ciddiyet sıfır. On dorukilik adamı pirana gibi parçaladılar. :D Yardımdaki acizlik ayrı komik, bizim Diloviç’in hâlâ ölmemesi ayrı komik. Lütfü bunu hayatta mı hayal ediyor nedir, ölmek bilmedi hırbo. :D
İyi dayanıklı çıktı ama hala nalları dikmemiş :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık