Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğri oturup doğru konuşalım; Luffy ve Tiç'in de şans hep yanlarında oldu. Luffy sadece olaylara direkt giren, daha cesur birisi. Farkları o.
Şans yanlarında oldu farklı. Şansa bala geldi demek farklı. Şansa bala gelen tamamen Buggy'dir mesela bana göre. Luffy daha cesur bir adam. Teach daha akıllı bir adam @Reiper dediği gibi fırsatları kollayan ve bunları başarıya çevirmeye çalışan adam. Teach denen adam şansa bala buralara gelseydi kimse sallamazdı onu evrende Buggy gibi. En ufak örnek bu kadar kötü şöhretli adamlar kendisini dinlemezdi bile. Şimdi her biri adam için farklı farklı görevlere gidiyor.

Şansa bala oluyor işte kendisi bile bilmiyordur Satürnün orada olduğunu Absalom geliyor önüne Luffy karıştırıyor emeği veren Luffy mi Karasakal mı? Wb meyvesine kim sayesinde çöktü? Plan yapmak başka planı uygulama kısmı tamamen şansa geliyor işte bu kadar basit.
Üstte de yazdım. Şansa bala olsaydı bu evrende kimse ciddiye almazdı Teach'i. Şansa bala gelen Buggy'dir.

Eğri oturup doğru konuşalım; Luffy ve Tiç'in de şans hep yanlarında oldu. Luffy sadece olaylara direkt giren, daha cesur birisi. Tiç ise biraz daha sinsi takılıyor. Yine de en çok aksiyona girenler de bunlar, ödüllerini de alıyorlar o yüzden.
Luffy'nin şansı olduğu kadar şanssızlığı da var. Tüm Shichi'lerle karşı karşıya geldi bir şekilde. Amiral'ler ile macera başında karşılaştılar.

Teach kendi hazırlamadığı bir sürü fırsata sahip oldu. İD gelip bastığında çoktan kargasa çıkmıştı. MF'de çoktan WB ölüyordu. Shanks geldi savaşı bitirdi MF'den hiçbir zarar almadan çıkabildi.

Fırsat üstüne fırsat.

İD'de teki yedi. Shiryu o sıra serbest bırakılmıştı. İşe bak Teach'e yardım etti panzehiri vardı. Luffy o zehirden ömrünü vererek kurtuluyor.

Şans yanlarında oldu farklı. Şansa bala geldi demek farklı. Şansa bala gelen tamamen Buggy'dir mesela bana göre. Luffy daha cesur bir adam. Teach daha akıllı bir adam @Reiper dediği gibi fırsatları kollayan ve bunları başarıya çevirmeye çalışan adam. Teach denen adam şansa bala buralara gelseydi kimse sallamazdı onu evrende Buggy gibi. En ufak örnek bu kadar kötü şöhretli adamlar kendisini dinlemezdi bile. Şimdi her biri adam için farklı farklı görevlere gidiyor.

Üstte de yazdım. Şansa bala olsaydı bu evrende kimse ciddiye almazdı Teach'i. Şansa bala gelen Buggy'dir.

Tabi, en çok aksiyona giren iki korsan bunlar. Ödüllerini de alıyorlar.

Luffy'nin şansı olduğu kadar şanssızlığı da var. Tüm Shichi'lerle karşı karşıya geldi bir şekilde. Amiral'ler ile macera başında karşılaştılar.
Şanslarını doğru kullandılar diyelim. Mesela Luffy macerasının başında Ryuma'nın soyundan gelen Zoro, Yassop'un oğlu Usopp, Germa Prensi Sanci'yle falan karşılaştı. Herkesin şansı bu kadar yaver gitmez, ama Luffy dışında da kimse bunları tayfasına alamazdı.

Çoşulacak bir şey değil, bir süre tutması olması gereken zaten. Sanji nasıl yıkık bir profil çizdiyse çok büyük bir iş yapmış havası oluştu.

Vega delinirken kurtarsaydı ya? Kizaru yüklenirse tokatlar geçer Sanji’yi, çok umut bağlama usta.
Kaido'yu indiren Luffy, Gear 5 formunda Kizaru ile savaştan sonra ayakta duramaz hale gelince normal ya da Akainu'yu yerin dibine gömmeden önceki enerjisi olan WB Kizaru tarafından delinince normal ama Sanji'ye koskoca amiral bir saldırı yapınca Sanji nasıl bir yıkık modunda takılan sen amiralin ağzından saldırısını engellemesi şaşkınlık verici bulunduğu zaman da Sanji için şöyle konuşup yine küçümsemeye devam ediyorsun. Yeni bir p.up almadan Amiral alamasın bir zahmet, bu eksiklik değil bu aşamada, amiraller yonkoularla serinin zirvelerinden. Luffy tek yediği adamları indirdi aynı arc. Oda'nın keyfi zamanı geldi dediği ilk anda yeni zirveler Sanji ve Zoro, bu bölümden çok rahat anlaşılır.

Kaido'yu indiren Luffy, Gear 5 formunda Kizaru ile savaştan sonra ayakta duramaz hale gelince normal ya da Akainu'yu yerin dibine gömmeden önceki enerjisi olan WB Kizaru tarafından delinince normal ama Sanji'ye koskoca amiral bir saldırı yapınca Sanji nasıl bir yıkık modunda takılan sen amiralin ağzından saldırısını engellemesi şaşkınlık verici bulunduğu zaman da Sanji için şöyle konuşup yine küçümsemeye devam ediyorsun. Yeni bir p.up almadan Amiral alamasın bir zahmet, bu eksiklik değil bu aşamada, amiraller yonkoularla serinin zirvelerinden. Luffy tek yediği adamları indirdi aynı arc. Oda'nın keyfi zamanı geldi dediği ilk anda yeni zirveler Sanji ve Zoro, bu bölümden çok rahat anlaşılır.
Sanji'yi küçümsediğim yok, dostum. Bir iki mesaj görüp kafanda kurmuşsun. Zoro ve Sanji'nin amiral tutabileceğini bir çok kez söyledim. Ama tek saldırı bloklamaya yenmiş gibi tepki verilmesi gereksiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık