Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiddin karsisina cikiyor ama Karasakali bulamiyor ne hikmetse.İsteyen istedigini cok kolay buluyor Garp ve moriahın bulması gibi shanks hala karasakalı bulamıyorsa övünduğü istihbaratını sevsinler onun.
Kid karşısına şansa çıkıyor önce onu düzeltelim. Garp karşısına çıkmıyor adamını kurtarmak için üssüne dalıyor var mı yok mu fark etmeksizin. Moriah da Garp gibi dalıyor adaya. Shanks sürekli hareket halinde olduğunu biliyor niye onun olmadığı adaya saldırsın ?

Kid karşısına şansa çıkıyor önce onu düzeltelim. Garp karşısına çıkmıyor adamını kurtarmak için üssüne dalıyor var mı yok mu fark etmeksizin. Moriah da Garp gibi dalıyor adaya. Shanks sürekli hareket halinde olduğunu biliyor niye onun olmadığı adaya saldırsın ?
Shanks övecem diye ne dediginizi de bilmiyorsunuz bir kacar der biri olmadigi adaya niye saldirsin der Karasakal gittiği yerlere gizli gitmiyor nerde ne yaptıği belli adamın istihbaratini konustursun bulsun öyle algı operasyonu yapmasın.

Shanks sürekli kutsal amcalarindan destek almasa tech köşede sıkıştıracak. Teach gümbür gümbür geliyor. Vura vura yonkou oldu. Shanks kendi sonunu kendi hazırladi. ACE zamanı yardım edip işi bitirecekti.
Teach öyle böyle birseyler yapmaya calisirken Goroseilerle gorusebilmek icin sira bekliyordu bu adam gambazcilkk yapacagi yerde karasakali arayabilirdi.

Samurayların çatı baskınında Kaido’nun adamları yanındaydı, Jack dayak yedikten sonra geri kaçırıldı. Kaido yine Oden’in karşısına orduyla çıktı. Katakuri bir çok kere Big Mom’a yardım etti.

BB’nin adamları olmasa da Law ve tayfasından güçlüdür. Değişen bir şey yok.
10 bin metreden düşen Kaido'nun karşısındakiler kimdi ? Ben adamların gücünü anlatıyorum. Kaido tek başına onca güçlü adamla savaştı o çatıda. Shanks Kid'i tekledi BB Law ile uğraştı mevzu bu kadar.

Haki işleri cidden çöp özellikle de gözlem hakisi çöp, Aura muhabbeti zaten yok. Bir gözyaşından Sanji yardıma koşuyordu. Ne Nikası ne kadim i bu adamları fark edemiyor, Amiral bile fark etmiyor. Kaldı ki üç beş sayı önce Grenbull Shanks ın varlığını hissedip, altına ediyordu. Seri aşırı çelişkili, Oda artık bence senenin hatrına boş boş çiziyor. Nasıl olsa okuyacağız, salmış adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık