Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joy Boy noldu mesela. Lakap olan Nika mıydı Joy Boy muydu?
Uydurmaya çalışayım.
Joy Boy aslında bir dev idi. D'ilerden bir dev.
Dev olup da çocuksu hâle dönüşmesi(Nika meyvesinden ötürü) kendisine lakap olarak Joy Boy (tabiri caizse Dev Çocuk veya Çocuk Dev,- büyümüş de küçülmüş gibi.One Piecete bize küçük bahçe denilip de büyük şeyler görmemiz gibi)
Nika tabiri ise, meyvenin isminden gelme. Meyvenin asıl gücünü tabir ediyor. Bü yüzden meyvenin lakabıdır.
Joy Boy ise, yiyen kişinin hemen sonrasından edindiği dev ve çocuk olma gibi davranışları sergilemesinden ötürü o tabir meyvenin gücü ile yeni oluşturulan Karaktere verilen sıfatıdır. Karakterin dev olması küçülmesi, çocuksu hareketleri filan.

Devon, Saturn kılığına girip Serapimlere emir verirse, geçerli olur mu acaba?
Satürn kılığına girip meyve gücünü kullandığında, hali kullanan seraphimler karşılarında olursa, haki gücünün etkisi ise Devonun emri geçersiz olur. Tıpkı Law'ın haki ile rakip meyve gücüne karşı kendisini koruması gibi. Tek sıkıntı, bu saldırının savunması, karşısındaki kişinin haki bilmesi ile sona eriyor.
Diğer bir de geçerli olmayabilir diye söylememin sebebi, bazı seraphimler, emir gelse bile uygulamayanlar var. Mesela Minik Boa 'nın Luffy'inin emrini dinlemesi gibi.
Tabi sizin söylediğiniz gibi diğer seraphimler de emri dinleyebilir.
Eğer Devon'nun meyvesi o gerçek bedene sadece bürünmekse, çok tuhaf olur. Bu meyve ile Mr,2 (sanırım ismi o idi) arasında pek fark olmaz gibi kalır.

Zoro zaten Luccy'i yenecek. Zoro ciddi dövüşmüyor onunla. 3 kılıç veya 1 kılıçla savaşmıyor onunla. Zayıf olduğu 2 kılıç stiliyle savaşıyor. Yani Zoro, şu anda Luccy'i deneme tahtası eğitim modeli olarak kullanıyor
bolum yorumlarini bastan sona okumayinca ben.

bu yorumunla benzer cok yorum yapildi bi incele istersen :d

Bence asıl mesele Lucciye olan bakış açısı. Lucci güçlü bir karakter . Şu an sağ kol dediğimiz adamlardan farklı değil . Kingden güçlü de olabilir . Bu kulvarda bir karakteri Zoro istesede kolayca devre dışı bırakamaz . Zaten bir iki bölüme yenecektir de ben Lucciden daha fazlasını beklerdim .

Bence asıl mesele Lucciye olan bakış açısı. Lucci güçlü bir karakter . Şu an sağ kol dediğimiz adamlardan farklı değil . Kingden güçlü de olabilir . Bu kulvarda bir karakteri Zoro istesede kolayca devre dışı bırakamaz . Zaten bir iki bölüme yenecektir de ben Lucciden daha fazlasını beklerdim .
Boyle bakilmasinin sebebi lucci kisisel hirsi icin insan olduruyor mesela aka ile yakin gibi dusunce olarak akanin bu kadar gomulmemesinin sebebi adalet adina yapiyorum bunlari demesidir o yuzden akayi seven daha cok,lucciyi gomen daha fazla

Luffy akayi yense ideallerini veya hayalini kirabilir.
Lucciyi yenmisti fakat kiramadi cunku luccinin hayali yok.

Augur ile Katerina nerelerden ne kaptılar başka acaba. Teach, Seraphim olayını gördükten sonra mı yolladı acaba bunları Vegapunk'ın adaya
Seraphim hakkında bilgi toplamak ve komuta bilgilerini öğrenmek için yollamıştır bence. Karşısına çıkması olası silahların zayıflıklarını bilmek ister, komutasının değiştirilip değiştirilmeyeceğini bilmek ister. Elinin altında bilim adamı ekibi yoksa veri çalmak işine yaramaz. Nesnelere meyve yedirmek istemiş ve tekniğini araştırtmış olma ihtimali de var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık