Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@William cutting @Montana
Nika Bonney'e Nika olmayı öğretir mi ? Geçen bölümlerde Bonney Nika olmaya çalışıp yumruk atmaya çalışmıştı. Bu bölüm Nika yumruğu beceremedin şimdi sana ders vereceğim izle diyor.
Bu Luffy'nin tayfası kadar dümenci tayfa yoktur.
Biri gen uyandırır yalandan sevgi gücü diye sallar.
Biri Nika olur, herkes Nika dediği halde yok bu g5 der.
Biri enmadan kral haki çeker Cehennem Kralıyım diye gaza gelir Lucci'den ayari yer

Usta sonra hastalık meyvesi yiyen, rakı bira meyvesi yiyen Teach Korsanları çok şanslı çok ballı olur…
Karasakal’ın tek balı Karanlık Meyvesi’ni bulması. Onun dışındakiler kendi emeği. Adamın aklı başında, Luffy gibi gelişi güzel hareket etmiyor. Luffy Korsanlar Kralı olacağım diyor ama dünyadan bir haber. Robin ile bile balına karşılaştı, ben Poneglif okuyan birini bulmalıyım diye değil yani. Luffy’nin olayı salt bal.

Kizaru'nun saldırısına gelen "sevgi ışığı geçer" felan gibi bir açıklamanın ne kadar saçma olduğunu Oda'da farketmiş ve o bile kendisiyle dalga geçmeye başlamış. Harbiden bu nasıl açıklama abi şaka mı bu.
Sanji "abazanlığım fizik kurallarına bile üstün gelir" felan dese daha mantıklı olurdu.

Genede neresinden bakarsan bak karizma hareket.

Bu bölümde de Usopp'a bolca sallanmış ama bana göre bu bölüm, Oda'nın Usopp'u unutmadığının ve kendisi için büyük planları olduğunun en büyük kanıtı olabilir. Usopp'u seven biri olarak bir umuttur bekliyorum, az kaldı hissediyorum, bakalım ileride benim de yüzüm gülecek mi?

Rosinante'nin, özellikle de bu konu hakkında söylemiş olduğu çok güzel bir söz var. Merak edenler için şuraya bırakıyorum, hepinize iyi geceler. :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık