Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Genel düşünce çoğunluk bence aynı fikir tam ben yazdım millette öyle düşünüyormuş farklılik istiyor herkes vurduğu kalıyor he kalkacak tabi amiral o diyecekler ama kan lazım artık. Shanks gücü olsun rogar gücü olsun heyecan katıyor kanımız kaynıyor onları gorunce hatta daha yakın zamandan kara sakal rayleigh görünce terlemesi verdiği haz coşku yeter.
Geçenki direğe çarpamayan araba gif'i aklıma geldi. Dövüşler hep öyle. Asla sonlanmıyor. :D

Adam zaten hep kalkıyor. Ben bunlarla düştü diye atmadım ki. Bahsettiğin atakdaki etkiler açısından ele aldım. Patlamalar Kaido dövüşünde hep vardı. Çok daha yoğun haki efektleriyle birliktei.
Siyah beyaz olduğu için ilk bakışta göremedim ama attıklarında hem G5, hem kral haki, hem ateş, hem de halka olan saldırı göremedim. İkisi olan var ama. Dördünün olduğu saldırı olsa da aşağıdaki saldırıdaki ağırlığı vermez. :)

Zoroyu kesin 1111. bölüme saklaaycak. Bu da 5 bölüm demek. Bu bölümde de zoro yok. Gelecek bölümlerde de yavaş ilerleme olur. 1111'de jinbei Zoro'yu bulur gitmemiz lazım der. Zoro durumun ciddiyetini anlar ve tek atar. Sonra da kor amirallere falan dalar.
Zkk'dan sonra hala ümidin var mı Zoro'ya dair ? Zoro seri sonuna kadar Shiryu, Gandhi, Mihawk ve İmu'yu indirsin başka bir beklentim yok benim.

Bölüm 116: Giants
Bölüm 1016: At your side
“Giants at your side”
116 ayrıca Dorry&Broggy’nin ilk kez göründüğü bölümmüş. Yine güzel bağladı Oda. Adam sırayla tüm forumlara bakıyor yazılmayanı çizmiş oluyor. Respect

Bölüm 116: Giants
Bölüm 1016: At your side
“Giants at your side”
116 ayrıca Dorry&Broggy’nin ilk kez göründüğü bölümmüş. Yine güzel bağladı Oda. Adam sırayla tüm forumlara bakıyor yazılmayanı çizmiş oluyor. Respect
Şu yazdığın şey misal gerçekse bence de gerçek oda bilerek ayarlıyor. Bin bölüm sonrayı düşünmüyor ama gelmişken yapıştırıyor ama ben bu tarz şeylerde daha çok soğuyorum. 5 bölümdür bunu yapmayı bekliyorsa bilerek o beş bölümde mangayi uzatıp düşündürüyor sırf şu olayı yapmak için manga bitmiyor. 1009 da ya devleri ekleyelim dediyse bilerek 1016ya kadar uzatması kadar saçma bir şey yok. Sonra seri niye ilerlemiyor.

Gelenlerin Dorry ve brogy olmasını beklemiyordum neye istinaden adaya geliyorlar açıklanır umarım. Luffy bu saatten sonra hacı yatmaz moduna geçti önünde kimse duramaz.
Eiichiro oda hikayeyi uzutmazsam ölücem hastalığına yakalanmış olabilir mi acaba :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık