Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis
Kizaru'nun yediği lastik saldırısının zayıfı Kaido'yu bu hale sokmuş.
Bundan sonra yine aynı lastik saldırısından karnına atıyor. Sonra zaten bitirici dev yumruk ile arc kapanıyor. Kaido düşmeden Luffy'nin denediği son normal saldırı bu yani. Gösterdiklerin evet çok şiddetli gözüküyor ama bu çizimle alakalı. Bu çizimler kadar efsanevi gözüken saldırıları Dof karşısında da yapmıştı. Attıkların daha güçlü olsa Luffy onları denerdi diye düşünüyorum.

Odanın artık luffy ataklarında bı farklılık göstermesi gerekiyor bence. Örnek rogar nasıl odeni hissedip durun çok güçlü biri geliyor diye koşup dokunmadan teklediyse haki ile luffy de artık böyle güçte vurmasını istiyorum ben yonkosun sen artık bı ağırlığın olsun. Anladık nika oldun ee hep aynı vuruşlar farklı birşey görmek istiyorum ben. Kadio ve dof iniş şekli aynıydi mesela.
O kadar dokunmadan vurma haki işledi sonra gitti nika cikardi herkese hamur muamelesi yapıyor oda resmen

@Alpamis
Kizaru'nun yediği lastik saldırısının zayıfı Kaido'yu bu hale sokmuş.
Bundan sonra yine aynı lastik saldırısından karnına atıyor. Sonra zaten bitirici dev yumruk ile arc kapanıyor. Kaido düşmeden Luffy'nin denediği son normal saldırı bu yani. Gösterdiklerin evet çok şiddetli gözüküyor ama bu çizimle alakalı. Bu çizimler kadar efsanevi gözüken saldırıları Dof karşısında da yapmıştı. Attıkların daha güçlü olsa Luffy onları denerdi diye düşünüyorum.
Bunlardan önce bir sürü saldırı yemesini bıraktım bu saldırı Kaido'ya ne yapıyor? Sonra yine ayağa kalkıyor adam? Sonra yine kalkıyor. En son Bajrang ile iniyor işte.

Bunlardan önce bir sürü saldırı yemesini bıraktım bu saldırı Kaido'ya ne yapıyor? Sonra yine ayağa kalkıyor adam? Sonra yine kalkıyor. En son Bajrang ile iniyor işte.
Attıklarından da kalkıyor reis. :D
Kişisel yorum diyelim o zaman. Birisi ileride forumda anket konusu açarsa genel düşünceyi öğrenmiş oluruz.

Zoroyu kesin 1111. bölüme saklaaycak. Bu da 5 bölüm demek. Bu bölümde de zoro yok. Gelecek bölümlerde de yavaş ilerleme olur. 1111'de jinbei Zoro'yu bulur gitmemiz lazım der. Zoro durumun ciddiyetini anlar ve tek atar. Sonra da kor amirallere falan dalar.

Kişisel yorum diyelim o zaman. Birisi ileride forumda anket konusu açarsa genel düşünceyi öğrenmiş oluruz.
Adam zaten hep kalkıyor. Ben bunlarla düştü diye atmadım ki. Bahsettiğin atakdaki etkiler açısından ele aldım. Patlamalar Kaido dövüşünde hep vardı. Çok daha yoğun haki efektleriyle birliktei.

Bizim tarafta çok kişi oldu yav. Bu kadar kişi bir örümcek ve ışık adam için mi yani?

Enma
Zoro
Nika
Luffy
Sanji
Antik Robot
Pacifistalar
İki dev

Kaido olsa şimdiye Kizarunun selasını okuyorduk, örümceği de midesine indiriyordu.
Neyse bakalım, Enma ve Nika'dan ümidim var.

Genel düşünce çoğunluk bence aynı fikir tam ben yazdım millette öyle düşünüyormuş farklılik istiyor herkes vurduğu kalıyor he kalkacak tabi amiral o diyecekler ama kan lazım artık. Shanks gücü olsun rogar gücü olsun heyecan katıyor kanımız kaynıyor onları gorunce hatta daha yakın zamandan kara sakal rayleigh görünce terlemesi verdiği haz coşku yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık