Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106: Senin Safında

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 117 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 35 19.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben biraz Luffy’nin birilerini kolayca yenip, ona buna tek attığı sahneler görmek istiyorum.

Shanks nasıl ki Aramaki’yi kaçırttıysa, Luffy’nin de Kizaru’ya aynı muameleyi çekmesini istiyorum.

Serinin zaten final sagasındayız.Ne zaman Luffy’nin düşmanlarını ezdiği sahneleri okuyacağız?

Benim itirazım bu işte.Luffy’nin, Kizaru’yu ezememesi.
Bu Oda'nın embesilliği. Herif sırf hikaye oluşsun diye Luffy'yi iki dakikada perte çıkardı. Kaido karşısında saatlerce mücadele eden Luffy ile daha da güçlenmiş bir Luffy arasında dağlar kadar fark olmalıydı ama Luffy bir önceki arctan bile daha da geriye düştü. @sensey gibi amiralci arkadaşları umutlandırarak adamların duygularıyla niye oynuyorsun adi adam? Luffy bir tane vursun geçsin amiralci arkadaşlar en azından umutlanmasın.

O değil de Bonney çok büyük bir güç haline geldi. Tüm dünyadaki pacifistaların komutası onda sayılır.

Satürn şu ana kadar Kuma, Franky ve Bonney'den saldırı aldı ve iyileşti. Reddit'te bununla ilgili teori vardı. Gorosei'ler sadece D. soyundan gelenlerden aldıkları hasarları iyileştiremiyor diye. Bu yüzden onların doğal düşmanı olarak adlandırılıyorlar. Shanks da Gorosei soyundan geldiği için D. olan Teach'ten aldığı hasarı iyileştirememiş. Shanks'ın balığa kol vermesi de kendi tercihi olduğu için iyileşmediğini söylüyorlar.
Ben mantıklı bulmadım. zaten bu şeytan meyve olayı da tamamen eskiden teknoloji seviyesi çok yüksek olan bir toplum tarafından genetik mühendislikle üretildiği hepimiz için aşikar.. yoksa Capone Bege'nin kale meyvesi falan bunlar çok saçma şeyler.. Goroseiler de kendilerine özel en saçma sapan özelliklerle yaptırmışlar bu meyveleri, ama yenilmez değiller.. Hayati organlara alacakları bir saldırıyla yenileme olayının olmayacağını düşünüyorum. Ya da Teach gibi meyve gücünü iptal eden bir debuff, Law'ın Mes yeteneği, başının gövdesinden ayrılması gibi etkenlerin işe yarayacağını düşünüyorum.

Birkaç kişiyle temasta bulundum da, spoiler işi zor gibi görünüyor. En azından bir süre direkt bölüme kadar sadece ufak sızıntılar olur. O da genel bölümle ilgili bilgileri içerir. Yıllar önce Manga Panda olayında da benzer bir şey olmuştu çünkü, hatırlayanlar vardır.

Nika bir kaç bölüm dayak atar sonra Satürn Nika'nın bir zayıf yönünün olduğunu söyler ve Nika etkisiz hale gelir. Sonra adaya güçlü birileri daha gelip yardım eder.

Birkaç kişiyle temasta bulundum da, spoiler işi zor gibi görünüyor. En azından bir süre direkt bölüme kadar sadece ufak sızıntılar olur. O da genel bölümle ilgili bilgileri içerir. Yıllar önce Manga Panda olayında da benzer bir şey olmuştu çünkü, hatırlayanlar vardır.
Ortalık soğusun spoiler akmaya başlar yine.Yıllardır belli aralıklarla oluyordu bu baskınlar.Bir sürü site kapanıp gitti hepsinin yeri doldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık