Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'yi vb. geçtim bizim forum Lucci vs Neko'da bile Lucci kaybeder demiş. Adam serideki en büyük geri dönüşlerden birini yaptı net. :D
Eski Lucci’yi herkes yener tabii. Güncel Lucci’yi kimse bilmiyordu ki.

Buster call mu? Tayfa sever.

Zoro vs Lucci hala devam ediyor. luffy'nin gülerek tekledigi lucci'ye bak sen hele.

Küçük de olsa Sanji vs. kizaru fena olmaz en azindan kizaru'nun hızına karşı koydugu bir sahne fena olurdu.

Adaya gelenler bartolomeolar olabilir veya BB. tayfasindan birileride.

Bigmom arc'a benzedi sanki. Saglam vs. göremeyebiliriz lakin belli olmaz. luffy'nin pili hala sarj olmamis :) Mevcut güç yetersiz oldugundan oda birilerini adaya yollamis gibi ancak hikaye geregi olmasa kizaru ve lucci çoktan gg idi oda luffy'e saçmaliklar yaptirmasa.

Katakuri'yi vb. geçtim bizim forum Lucci vs Neko'da bile Lucci kaybeder demiş. Adam serideki en büyük geri dönüşlerden birini yaptı net. :D
@RedTeroR @Densetsu no Samurai ve @carpe d. em şaşırtmadı ama şimdi bahaneleri hazır oylamada belirtilmiş uzuv kaybetmemiş halinden bahsediyoruz yoksa bu haliyle tabi Lucci yener diyebilirler :hhh:

Sanji kumaları kurtar artık, Luffy de enerji toplayıp gelsin saturn ile kapıssın 2 tanrı meyvesini görelim. Zoro da yerini jinbeye bırakıp kizarunun icabına bakması lazım. Gelen gemi bizimkileri oradan ayrılmasına yardım edecek kişilerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık