Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiralleri ezer diye düşünüyordum ama Nika karşısın da çok fena ezildi ben bu kadar ezmesini beklemiyordum.

O önce kalktı bu sonra kalktı falan boş muhabbet.

Amiral için Cracker benzeri Luffy tarifesi uyguladı.

Nika'nın benzersiz özelliklerine bile gerek duymadı yemek ile geçiştiriyor.

Bu arc'in kaybedenleri Amiraller oldu.

Abi vurdu hareketsiz bıraktı Luffy. Öncesinde de boş beleş bir sürü atağını yedi Kizaru'nun. Luffy oyun havasında idi. Kizaru'nun atakları işe yaramıyor Luffy'de.

Luffy bunun öncesinde de baya enerji harcadı. Bu kadar açık durum. Oda bu enerji muhabbetini hep kullanıyor. Kizaru ile Luffy arasında klasman farkı var bu ortada.

Kizaru bilmediğimiz bir şey gösterir başka. Luffy adam akıllı haki de kullanmadı yani.

Dragon sonunda geliyor gibi görünüyor.Adadakilerin yaşayanlarin Yok edilme sebebi boş yüzyıl araştırmalari ile ilgili suçlandıklari için.Bu sebeple dragon kıyım yapılacağını bildiği için adaya yola çıkmış da olabilir.Oharaya geç kalmıştı çünkü.

Herhangi bir korsan gemisi shanks hariç bu gemileri korumak için uğraşmaz bence.
Ben filo gelir demiştim ama Dragon daha mantıklı. Hem geçmişten tanıyor. Hemde devrimcilerin yanında kalması vegapunk in daha iyi. Yaşlı başlı adam ne yapacak tayfanin yaninda

Dayak yiyen 1 dakika sonra ayağa kalkmış, dayak atan yardımsız yemek yiyemediği için yerinden kımıldayamıyor.

Kazanan belli, zorlamayın. Yok haki bassa şöyle olur, yok ciddileşse böyle olur demeyelim. Kizaru'yu yenmek için tüm gücünü tüketmiş Luffy ve buna rağmen yenemedi.
Luffy ne en güçlü tekniğini kullandı ne de enerjisi sadece Kizaru yüzünden bitti.Kizaru yediği ilk düzgün saldırsa yere yattı luffy o boşlukta çok rahat kizaru öldürebilirdi ama öncesinde lucciye karşı açtığı için adamın enerjisi bitti.Kaldıki Kaido ile dövüşen luffy şakır şakır Kral haki kullanırken Kizaru tek bir yerde kullandı.Yazar tarafından nerflendi bildiğin bu durumda nasıl kizaru kazanmış oluyor

Abi vurdu hareketsiz bıraktı Luffy. Öncesinde de boş beleş bir sürü atağını yedi Kizaru'nun. Luffy oyun havasında idi. Kizaru'nun atakları işe yaramıyor Luffy'de.

Luffy bunun öncesinde de baya enerji harcadı. Bu kadar açık durum. Oda bu enerji muhabbetini hep kullanıyor. Kizaru ile Luffy arasında klasman farkı var bu ortada.

Kizaru bilmediğimiz bir şey gösterir başka. Luffy adam akıllı haki de kullanmadı yani.
Luffy oyun havasında diyorsun ama g5’in olayı o. G5 açtığında Luffy Kizaru’dan daha güçlü ama Kizaru dövüşte aklını kullanıyordu. Luffy son atağa geçmeden önce, Kizaru hala sınırına gelmedin mi diye soruyor. Yani Luffy’i yıpratma savaşıydı o. Defansif kalarak Luffy’i sınırına getirdi. Muhammed Ali’den örnek verebiliriz, güç olarak ilk ona bile giremez ama ağır siklet şampiyonu ve boksun efsanesi oldu. Dövüşmek her zaman kaba kuvvetten ibaret değildir.

Luffy ne en güçlü tekniğini kullandı ne de enerjisi sadece Kizaru yüzünden bitti.Kizaru yediği ilk saldırsa yere yattı luffy o boşlukta çok rahat kizaru öldürebilirdi ama öncesinde lucciye karşı açtığı için adamın enerjisi bitti.Kaldıki Kaldıki Kaido ile dövüşen luffy şakır şakır Kral haki kullanırken Kizaru tek bir yerde kullandı.

Günün sonunda Kizaru tek başına, yardımsız, yemeksiz ayağa kalkabiliyorken Luffy bunları yapamıyor.

Luffy oyun havasında diyorsun ama g5’in olayı o. G5 açtığında Luffy Kizaru’dan daha güçlü ama Kizaru dövüşte aklını kullanıyordu. Luffy son atağa geçmeden önce, Kizaru hala sınırına gelmedin mi diye soruyor. Yani Luffy’i yıpratma savaşıydı o. Defansif kalarak Luffy’i sınırına getirdi. Muhammed Ali’den örnek verebiliriz, güç olarak ilk ona bile giremez ama ağır siklet şampiyonu ve boksun efsanesi oldu. Dövüşmek her zaman kaba kuvvetten ibaret değildir.
Hacım beni bilirsin bak sana ciddi olacağım sen de ciddi ol. G5'deki yaptıklarından bahsetmiyorum ben. Kaido savaşındaki Luffy ile Kizaru karşısındaki Luffy arasında büyük fark var. Kaido'nun karşısındaki G5'in başlarında bile Kaido'ya karşı yine de daha sertti. Ki sonlarından bahsetmeye gerek yok zaten. Sondaki Bajrang Gun ayrı seviye. Onu geçtim G5'ten öncesindeki ataklarına benzer güçte de bir atağı yok. Bir sondaki atak var. O da hareketsiz bıraktı Kizaru'yu. Boş beleş bir sürü hareketi var Kizaru karşısında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık