Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105: Aptallığın Zirvesi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 40 22.9%
  • Orta

Kullanılan: 46 26.3%
  • Kötü

Kullanılan: 89 50.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- KATAKURI:

Big-Mom öldükten sonra tayfasına tam olarak ne oldu bileniniz var mı? Hani Teach üç gözlüyü kaçırmıştı...
Tayfanın kalanı (Katakuri liderliğinde) buraya gelmiş olabilirler mi diye düşünmedim değil.

Böyle zamanlarda Oda beklenmeyeni yapmayı seviyor. Mesela Uta filminde de Katakuri 'kardeşi' için geldiğini söyleyip Shankslerle birlikte savaşmıştı.
Katakurinin Luffy'e sempatisi var, ama deli gibi Pudding'i arıyordur.

2- HANCOCK:

Hancock'un adası artık güvende değil ve kendisi Luffy'i istiyor. Gazetelerde büyük bir olaydan bahsedilmiş ve dünya çalkalanmıştı. Luffy'nin köyü dahi haberleri okuyordu.
Hancock'un Luffy'nin başı böyle dertteyken gemiye atlayıp gelmeyeceğini düşünmüyorum. Gelmiş olabilir muhtemelen.

3- SOGEKING:

Hala gizemini koruyor. Beklenmedik anlarda çıkıp bizim tayfaya yardım edip bi anda ortalıktan kaybolmuştu. Gelme ihtimali var.

Özetle, ODA beklenmeyeni yapma fantezisi yüzünden saçma sapan bir karakter de getirebilir karşımıza.
Ha ben kim gelsin isterim, şahsen Law'ı isterdim çünkü enerjisi bitse de ışınlanma tekniği sayesinde şu an Kizaru olan hız farkını kapatırdı.
Ama gelenler Grand Fleettir.

Çünkü, 800. bölümde "Çağa damga vuracak BÜYÜK OLAY" bahsi var.
(Daha önceki sayfalarda değinildi mi bu aşağıdaki panele bilmiyorum. Değilinildiyse tekrar etmiş oldum, üzgünüm :))

Sonunda filo geldi yaw. Şöyle 75 gemi yavaş yavaş gözükerek gelse çok epik bir sahne olur. Bide her bölüm gizem gizemoğlu şeklinde bitmese çok iyi olacak yok kim geldi yok satürn nasıl iyileşti yok luffy'ye kim yemek verdi. Tamam gizemler iyide böyle zorlama gibi oluyor hani keşke hasır şapka filosunu görüp bitirseymiş ya da dragon artık kim geldiyse. Bide Luffy şişmanlamış geçici bir durum ama umarım denizcilerin kendisini kairoseki ile kelepçelemesine izin vermez bir Udon vakası daha yaşamayalım, Kral hakisi ile bayıltsa yeterli. Onun dışında keşke Zoro vs Lucci den bir kaç panel görsek de savaş nasıl ilerliyor kimin lehine ilerliyor görsek zoro kral hakisi kaplıyor mu lucci uyanış haline geçti mi bunları görmemiz lazımdı en azından lucci'nin seviyesini anlamak için.
Vegapunk ve Kuma tam bi malsınız olum şu hale ikiniz kendinizi beraber soktunuz.
Kuma'nın ben bir söz tuttum onu tutarım tutumu yüzünden ve Vegapunk'un bu işi "aga para yok" şeklindeki tutumundan dolayı bunlar oldu.
Ya Kuma sende ışınlanma meyvesi var Bonney iyileştikten sonra al Bonney'i kaç git, dünya hükümetinin peşinden gelmesinden korkuyor olamassın ya da Bonney'in peşinden gelmesine çünkü sen devrimciydin, direk dünya hükümetinin düşmanı. E diyelim Bonney için endişeleniyor e noldu sen gittikden sonra da korsan oldu Bonney gene dünya hükümetinin düşmanı ve denizciler tarafından yine öldürülebilir.
Tamamen Vegapunk ve Kuma'nın "Aptallıklarının Zirvesi" yüzünden oluyor her şey.

Son düzenleme:
1- Son resimde gemi iyiye bölünmüş. Gemi ikiye bölününce kim çıkmıştı?
2- Havada Kuma var. Lazerle hedef almışlar. Filo olsa bile o hızla gelip (eğer tam yanlarında değillerse) savuştururamazlar. Kizaru da yanlarında havada...
3- Hasır şapka filosu geldi diyelim. Kaçarken Kizaru bunları yakalayamaz mı? O kadar adamla nasıl kaçacaklar? Gelenlerin Kizaru'ya r yaptırması lazım ki saldırmaktan vazgeçsin.
4- Geminin işini hemen bitirmişler rapor edecek zamanları bile olmamış.

;)
Yine ağzından bal damlıyor Mike'iciğim :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık