Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1104: Teşekkür Ederim, Babacığım

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 83 61.5%
  • Orta

Kullanılan: 33 24.4%
  • Kötü

Kullanılan: 19 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun aklındaki savaş stratejisi:

Luffy: 1 - 1: Saturn
Kizaru: 2 - 2: Zoro
Jimbei: 3 - 3: Lucci
Sanji: 4 - 4: Adını bilmediğimiz bi koramiral

Herkes kendi kalibresindekilerle savaşsın. Sanji dört numaraysa dört numaralı biriyle savaşsın. (Listede zoro'yu düşmanlar arasına yazma sebebim kayıp olması)

Satürn mandası hiç ağır bir karakter değil. Yumruğu yedi geldi hala Vegapunk’dan açıklama bekliyor. Salak mısın birader adamı öldürmeye çalışıyorsun bir de hesap soruyorsun.
Adam bilim adamı, vegapunkun yaptıklarınıda incelemiş sonuçta. Bilimsel olarak merak ediyordum diyecektim ama da bombayı da bilir herhalde. Yazarın yazı kalitesizliği sadece

İşimiz Luffye düşünce böyle oluyor . Bir işi bitirene kadar her şey uzadıkça uzuyor . Çocuk Yonkou oldu şu çizilenlere bak .

Yonkou lan . Şu anda Kaido , Beyazsakal ya da Shanks bu adada olsa neler olurdu ?

Niye hala Yonkou olmuş Luffynin düştüğü şu durumları okutuyorsun bize .

Tamam herkese vursun geçsin demiyoruz da varlığı ile tedirgin etmesi gerekirken adam ortadan kaybolmuş 5 yaşında çocuk gibi
kesinlikle katılıyorum. adamlar Big Mom'ın adasında terör estirdi hem de Nika muhabbeti olmadan. o arcın sonlarında luffy için 5. yonkou ortaya çıktı muhabbeti yapıldığında bizimkiler çok daha ürkütücü ve korkutucu bir tayfa gibiydi. ama ne hikmetse Luffy'nin yonkou olduğu açıklandıktan sonra tayfanın sanki hiçbir ağırlığı, korkutuculuğu kalmadığı gibi tayfada kimse kaptanları yonkouymuş gibi de davranmıyor sanki. bu adamlar mı dünyaya savaş açacak? koskoca yonkou tayfasının sol kolu dediğimiz adam Gorosei görünce kilitlenip kaldı be. şaka gibi geliyor ama değil. gerçi bu muhabbetin üstüne Satürn örümcek ağı oluşturdu falan derse de gram şaşırmam malum bazı meyveler farklı farklı isimlerle ısıtılıp önümüze geliyor sürekli.

Hoʻoponopono adı verilen psikolojik yöntem varmış. 4 basamaktan oluşuyor
-Özür diliyorum
-Teşekkür ediyorum
-Seni seviyorum
-Beni affet

Bonney özür diledi, teşekkür etti. Bence sonraki bölümde Buster Call çağrısıyla beraber tayfayla beraber Bonney, Kuma'yı ardında bırakmak zorunda kalacak. Bölümün ismi de Beni Affet, Babacığım olur.

Hoʻoponopono adı verilen psikolojik yöntem varmış. 4 basamaktan oluşuyor
-Özür diliyorum
-Teşekkür ediyorum
-Seni seviyorum
-Beni affet

Bonney özür diledi, teşekkür etti. Bence sonraki bölümde Buster Call çağrısıyla beraber tayfayla beraber Bonney, Kuma'yı ardında bırakmak zorunda kalacak. Bölümün ismi de Beni Affet, Babacığım olur.
güzel yakalamışsın :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık