Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1104 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wiki sayfasındaki dizilim canon değil. Sabo’nun geldiğinde olayları anlattığı kişikere bak. Ivankov ve Dragon. Diğer komutanlar yok farkındaysan. Ivankov diğerlerinden üstte yani.
Koskoca Grand Line'a bakıyor ve kurucu üye tabiki diğerlerinden ayrı ama lider değil. Lider Dragon başka lider falan yok.

İyileşme gücünü magma gibi saldırılar ve alan etkili saldırılar engelleyebilir gibi.
Oda bu iyileşme işini nasıl işleyecek çok merak ediyorum.

Koskoca Grand Line'a bakıyor ve kurucu üye tabiki diğerlerinden ayrı ama lider değil. Lider Dragon başka lider falan yok.
Lider değilse Sabo niye sadece Dragon’a değil de Ivankov’a da rapor veriyor. Çünkü karar mekanizmasında Ivankov da var, Dragon tek başına karar alıyor olsaydı zaten devrimci olmazdı, diktatör olurdu.

Lider değilse Sabo niye sadece Dragon’a değil de Ivankov’a da rapor veriyor. Çünkü karar mekanizmasında Ivankov da var, Dragon tek başına karar alıyor olsaydı zaten devrimci olmazdı, diktatör olurdu.
Liderler tek başına karar alır gibi bir şart var heralde o zaman her lider diktatör sanırım sana göre? Kuma bilinçli olup eekiple devam etseydi o da olurdu ama adam Kurucu üye en kemik kadro'nun içinde... fikir alışverişi yapması normal... Ki Ivankov zeki bir kişilik.

Liderler tek başına karar alır gibi bir şart var heralde o zaman her lider diktatör sanırım sana göre? Kuma bilinçli olup eekiple devam etseydi o da olurdu ama adam Kurucu üye en kemik kadro'nun içinde... fikir alışverişi yapması normal... Ki Ivankov zeki bir kişilik.
Dragon karizma ve güç olarak görünürde diğerlerinden sıyrılıyor zaten, diğerlerinin onu lider olarak görmesi normaldir ama ben sana organizasyon yapısından bahsettim. Yakala bu nüansları düz okuyucu olma. ;) Gidip fandom sayfası atıyorsun yakında filmden örnek vereceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık