Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonney'in üzerinde uygulanan deney bayağı sağlammış. Eğer bunu başarmış olsalar Dünya Hükümeti korsan çağını bitirecek bir güce ulaşmış olurdu.

Bi tarafta güya kutsal ejderlerin emrinde olmak istemediği için amiral olmayıp torununun ölmesini izleyen Garp, diğer tarafta amiral olan Kizaru'nun pizza yediği arkadaşlarını korumak için düşmana yardım etmesi. Boyun devrilsin Garp.

Luffy'ye yemeği kesin Caribou verdi. Egghead sezonu başladığından bu yana Caribou gözükmedi. Sinsi herif belli ki önce yemek aşırmış sonra donanma saldırınca yine Luffy'ye bel bağlamış. O kadar yiyeceği oraya Caribou'dan başkası getiremezdi.

WB fanları: Abi yüzünün yarısı gitti diye ölmedi ya 200 tane mermi yediği için öldü.:D
İşin aslı şu, WB aldığı o darbeden sonra halen dövüşmeye devam ediyor. En son Karasakal Korsanları'nın toplu saldırısıyla indiriliyor. Sadece Akainu'nun yaptığını söylemek çok da tutarlı değil. Hasar çokluğu kesinlikle Akainu'dur ama ilk aldığı Squardo'nun saldırısından tut hasar atan herkesin payı vardır.

Bi tarafta güya kutsal ejderlerin emrinde olmak istemediği için amiral olmayıp torununun ölmesini izleyen Garp, diğer tarafta amiral olan Kizaru'nun pizza yediği arkadaşlarını korumak için düşmana yardım etmesi. Boyun devrilsin Garp.
Kizaru’ya çok büyük artı yazdı çok. Nika ile rölantide dövüştü. Bilerek kazanmayıp çekişmeli bir dövüşmüş gibi gösterdi. Sonra da kimse bakmıyorken ışık hızında Nika’yı besledi. Hem arkadaşlarına yardım ediyor hem de Amirallik görevini başarı ile sürdürüyor. On beş boyutlu satranç oynuyor deli etti bizi.

Bu arada @Whitebear D bile buradan Garpa sallamazdı bu nasıl bir Garp nefreti...

Kizaru reis çömez zamanlarında herhalde garsondu…

Reis Satürn’den sonra Luffy’e de hizmet etmeye başlamış.

“Başgarson Kizaru”

Luffy'ye yemeği Kizaru mu verdi. Reis masayı ters çevirecek bu gidişle. Sıra Akainu'da. O da bir darbe yaparsa tamamız :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık