Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Simdi bolumde ne oldu bakalim

-Kuma geldi bonneyi korudu ve saturne yumruk atacakken 747474737. kez yine bolumu bitirdi her yumruk senaryosunda ayni terane.

Adam 20 sayfa cizse ortalama sadece 2 sayfasi dolu 18 sayfa bombos.

İlk bir Zoro gösterip sonra Satürn tarafına geçebilir genelde böyle yapmayı seviyor Oda. Tamamiyle Satürn ve Kuma'ya yoğunlaşacağını sanmam.

Kuma, Bonney'in Vivre kartına tepki verecek şekilde programlatmış olabilir kendini. Bu sayede bilinçsiz bir şekilde kendini ışınlamış olabilir.
Zannetmiyorum çünkü böyle bir programlama olsa bunu Vegapunk yapardı ve sahada bulunan kadro içerisinde en çok şaşıran kişi Vegapunk'tı. Akainu'nun devreleri yaktığını düşünüyorum, farklı bir düşünce gelmiyor aklıma veya irade (haki) gücüne bağlayacaklardır.

oda, kuma kendine gizlice bir komut ekletti kartını oynadı zaman atlamasından önce. aynı numarayı yemeyiz bir daha.
bence, devrim ordusundaki çakma heimerdinger bozmuştur kuma'nın işletim sistemini ve kuma da bilincinin kalan son kırıntısıyla satürn'ün peşine düşmüştür.

Onu bunu bilmem de bu bölümde de bir ölüm çıkmazsa SODA sen bırak abi seriyi meriyi. Yumruk atıp havalara uçurma yıldız yapma işleri geçti artık ölüm olmalı direkt yerde bir ceset olmalı yani. Toy moy joy boy dedin çizgi film ettin seriyi.

Kuma, Bonney'in Vivre kartına tepki verecek şekilde programlatmış olabilir kendini. Bu sayede bilinçsiz bir şekilde kendini ışınlamış olabilir.
Ben olayın boneye verdiği kolyede gizli olduğunu düşünüyorum hocam. Bilinçli bir şey olsa vegapunk şaşırmazdı.

Onu bunu bilmem de bu bölümde de bir ölüm çıkmazsa SODA sen bırak abi seriyi meriyi. Yumruk atıp havalara uçurma yıldız yapma işleri geçti artık ölüm olmalı direkt yerde bir ceset olmalı yani. Toy moy joy boy dedin çizgi film ettin seriyi.
Kuma nın kendini imha modu var .Muhtemelen Satürn de arafa kaynayacak ...5 den biri gider kaldı 4 ve imu

Kumanın bilincini kazanıp Bonney ile Tayfaya katılması lazım oda yoksa oturduğun evi bulur allahu ekber nidasıyla kendimi patlatırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık