Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gülsün diye çağırdım. Garling Saturn'den hesap sorsun diyorsun ne diyeyim. Adam güvenlik biriminin başında, Saturn dediğin adam devletin başında. Bayan Figarland'ı riske atamaz bu şartlarda. 4 tanesini indirse diğeri Bayan Figarland'a sarar.
Ooo fena faka bastın burada :ehe: Bu adam bunu yapıyorsa Dragon neden davasını riske atsın? Neden bunca sayı gidip kurtarmadı hesap sormadı diye laf attınız ahahshshdjskajshd
@Montana gel burası daha komik :hhh:

Ooo fena faka bastın burada :ehe: Bu adam bunu yapıyorsa Dragon neden davasını riske atsın? Neden bunca sayı gidip kurtarmadı hesap sormadı diye laf attınız ahahshshdjskajshd
@Montana gel burası daha komik :hhh:
Karısını koruyor dedim işte. Dragon en yakın adamlarından ikisini de kutsallara peşkeş çekti. Bir tanesi tecavüze uğradı. Diğeri de köle olarak kullanıldı. Hepsini de oturup izledi. Bu mu komik? Hangi dava bundan önemli olabilir? Daha fazla batma usta. :oleyo2:

Karısını koruyor dedim işte. Dragon en yakın adamlarından ikisini de kutsallara peşkeş çekti. Bir tanesi tecavüze uğradı. Diğeri de köle olarak kullanıldı. Hepsini de oturup izledi. Bu mu komik? Hangi dava bundan önemli olabilir? Daha fazla batma usta. :oleyo2:
Milletin karısına kızına el koyan kutsalları şakayla bile olsa savunuyorsun ve @Lucky Luke 'un dediğine mi "bu mu komik?" diyorsun :hhh: Savunduğun Garling, olmuyor darling :ehe:

Davada bireyler yoktur sadece dava vardır.800 yıllık Garling gibi tecavüzcü katil şeref yoksunu adamların oluşumuna karşı gelirken her birey başına gelebilecekleri bilerek bu davaya baş koyar.Tecavüz yapan adamlarla aynı yerde durup aa bak tecavüz ettiler bişey yapmıyor musun diye laf atanların samimiyet seviyesi ortadadır daha fazla batmayın isterseniz :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık