Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101: Sevgili Bonney

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 35 27.3%
  • Orta

Kullanılan: 37 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 56 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    128
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar drama malzemesi varsa hepsini katledin korsanlar duygusallığa yer yok one piece'de yakın yıkın katledin.

Şurası bölüm spoileri ilk düştüğünde iftiraya inananları patlatan panel
Şurası Dragon'un katlanmayı göze aldığı zorluğu dile döktüğü panel
Şurası da yoldaşına ne kadar güvendiğini ve evladı için bir şeylere katlandığını bildiğinden yoldaşına hak verdiği panel

Davut Güloğlu'nun "Çat ! Çat ! Çatlatıyor o beni" şarkısı vardı bilen bilir. Şimdi de onun değişik bir versiyonu olan "Pat ! Pat ! Patlatıyor Dragon sizi" versiyonu popüler :cool:

Bu flashback bölümlerinden o kadar sıkıldım ki…Benim gibi birçok kişi artık flashback bölümlerinin bitmesini istiyor.

Ya kardeşim final sagada Kuma’yı bu kadar işlemek zorunda mısın?

Bana savaş çiz!
Biz gayet memnunuz!!!. Sonuçta hikayeyi anlamak için bunlarında olması şart.

Oda neden yılları Youtube gibi sayıyor anlamıyorum. 1 yıl 11 ay önce gerçekleşen eyleme hala 1 yıl önce deniyor mesela.
Yani burada geçen 3 yıl önce ibaresi, Luffy'nin denizde geçirdiği sürenin en fazla birkaç ay olması demek. Onca yol, onca macera yaşandı ve hala bir yıl geçmedi mi yani. Colomb'un Atlantik'i geçmesi bile hiç durmamalarına rağmen 4 ay sürüyor, bunlar sözde bizim gezegenimizden daha büyük olan bu gezegenin yarım küresini her adada bekleye bekleye geçtiler, daha bir yıl bile olamamış.

Merak ettiysen evet, takılırım ben böyle şeylere.

Bölümü çevirenlerin emeğine sağlık bu kadar boş sıkıcı ilerleyen bölümleri bile emek verip çevirmişler.Çoğu kişi benim gibi okumuyor bile çizimlere bakıp geçiyor üstün körü.Bitirme bu flasback i oda efendi bitirirsen adam değilsin şöyle Kuma ve Bonney'in tüm hayatını çiz uzun uzun çiz ama tüm ayrıntılarıyla.Kendisi de biliyor okuyucuyu sıktığını sırf ben yaptım oldu diyebilmek için uzatıyor bu kadar.Bonney'in Nikaya dönüşmesi saçmalığına girmiyorum bile...Fazla naz aşık usandırırmış derler gerçekten o kadar gereksiz uzattı ki normal konuya dönse bile en ufak heyecan kalmadı.Haftaya ara olmasına bile gram üzülmedim zaten kaç haftadır arada gibi seri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık