Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1100: Teşekkür Ederim, Bonney

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 54.7%
  • Orta

Kullanılan: 40 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 23 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne şakası Reis sen hala Kata, Rayleigh döver diyebiliyor musun ?

Bak adama sorsan Zoro'da kral haki var demiştin diye adam sana evet var demiştim der :oleyo2:

Hem daldan dala atlayan kim oldu şimdi ?

Ben sizin Luffy'nin rakiplerini abarttığınızı söyledim şimdi çıkıp hayır abartmadık demeniz lazım daldan dala atlamadan. Yada evet abarttık haksız çıktık demeniz lazım.

Ama işi başka karakterlere falan getirip daldan dala atlıyorsunuz 🤭

Bak adama sorsan Zoro'da kral haki var demiştin diye adam sana evet var demiştim der :oleyo2:

Ben sizin Luffy'nin rakiplerini abarttığınızı söyledim şimdi çıkıp hayır abartmadık demeniz lazım daldan dala atlamadan. Yada evet abarttık haksız çıktık demeniz lazım.

Diyor mu hala hmm bir kontrol etmemiz lazım açıkçası ben güvenemiyorum :D

Yaşlı Rayleigh'i dövüp dövemeyeceği belirsiz. Dövedebilir. Garp ile yaşlandıkça ne kadar güçten düşüldüğünü gördük. Rayleigh Garp gibi de değil. Rayleigh her şeyi bırakarak 20 seneden fazladır emekli ve yaşı 80 olmuş. O yüzden evet belli olmaz diyorum.

Zoro'da kral haki var ve şurada burada kullandı. Bilinçli kullanıyor deniliyordu. Zoro ise bırak bilinci açmış olmayı daha Kral haki potansiyeli olduğundan bile bir haber. Neyi savunuyorsun sen şimdi? :S

Yaşlı Rayleigh'i dövüp dövemeyeceği belirsiz. Dövedebilir. Garp ile yaşlandıkça ne kadar güçten düşüldüğünü gördük. Rayleigh Garp gibi de değil. Rayleigh her şeyi bırakarak 20 seneden fazladır emekli ve yaşı 80 olmuş. O yüzden evet belli olmaz diyorum.

Zoro'da kral haki var ve şurada burada kullandı. Bilinçli kullanıyor deniliyordu. Zoro ise bırak bilinci açmış olmayı daha Kral haki potansiyeli olduğundan bile bir haber. Neyi savunuyorsun sen şimdi? :S
@Millennium Wizard hala döver diyormuş :bilmem:

Garp demek yaşlandıkça güçten düşmüş ulan bunu duymak iyi geldi size kalsa o da hiç güçten düşmemişti hahaha 10 yıl aynı şeyi yazdınız ya, adamın göründüğü ilk sahnede güçten düştüm demesine rağmen :hhh:

Bu jelibon aşkı beni bitiriyor zaten. Düşünüyorum Zoro ile kata luffy ile King olsaydı ne olurdu?

Bu arada ayyaş Ray sevmem ama jelibonu tekler, diyeceğim ama jelibon müthiş k.hakisi ile gelicegi göreceği için hiç karşısına çıkmaz. Kizaru ve kuma ya posta koyan, üstüne yonkou 2 meyveli teach geri adım atmaya zorlayan adam ile jelibon kıyaslamayın yahu.

CC'yi çok güçlü görmen senin hatan önce hatanı kabul et 😘
Aynen şu zamana gelince güçsüz gösterilmesini sen güçlü gördün demen çok mantıklı.Sen o arcta ilk gösterilen CCyi Usopp Nami yener dediysen kabul ederim ben güçlü gördüm hata yaptım demeyi.İş işten geçtikten sonra adamın seviyesini yerlere çektikten sonra bunları söylemek kolay :D

Aynen şu zamana gelince güçsüz gösterilmesini sen güçlü gördün demen çok mantıklı.Sen o arcta ilk gösterilen CCyi Usopp Nami yener dediysen kabul ederim ben güçlü gördüm hata yaptım demeyi.İş işten geçtikten sonra adamın seviyesini yerlere çektikten sonra bunları söylemek kolay :D
CC, Zoro'yu yenemez dediğim için 20 sayfa tartışığımı biliyorum ;)

Edit: üstelik msnden tartışıyorduk o zaman hahahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık