Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1100 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam da bunun nesi retcon diyorum?

Biz Ace'in geçmişini, korsanlık hayatının tamamını bilmiyoruz. Ace'in bir shicibukai yenmesi nasıl retcon oluyor diyorum bu durumda. Bize Luffy dışında kimse bir Shicibukai yenemedi denmedi de üstelik, en azından hatırladığım böyle. Bu şartlarda cidden nasıl retcon oluyor bu durum? Sen önce retcon olarak gördüğün kısmı söyle.
Ace'in hikayesini gördük. Yaptıkları anlatıldı. Hayatının anlatıldığı romanda bile böyle bir bilgi geçmedi. WB'nin gemisine gidene kadar ki süreci de gördük. 1100 bölümdür bir kere bile duymadık. 1100. bölümde daha önce hiç bahsi geçmeyen adı bile bilinmeyen bir Shichibukai çıkıyor ve Ace bunu yenmiş deniliyor. Adı hala bahsedilmemiş. Evet retcon değil.:D

Ace çok icraatsiz kalmış bir icraat ekleyelim retconu bu. Ben her olayda retcon diye bağıran arkadaşları sahneye bekliyorum.:D

Ace'in hikayesini gördük. Yaptıkları anlatıldı. Hayatının anlatıldığı romanda bile böyle bir bilgi geçmedi. WB'nin gemisine gidene kadar ki süreci de gördük. 1100 bölümdür bir kere bile duymadık. 1100. bölümde daha önce hiç bahsi geçmeyen adı bile bilinmeyen bir Shichibukai çıkıyor ve Ace bunu yenmiş deniliyor. Adı hala bahsedilmemiş. Evet retcon değil.:D

Ace çok icraatsiz kalmış bir icraat ekleyelim retconu bu. Ben her olayda retcon diye bağıran arkadaşları sahneye bekliyorum.:D

Ace'in hakkı verildi. Oda'ya artı yazar.

Teknik olarak denmeyebilir, ama bunda haklısın; Luffy'e olsa Red çoktan "retcon, retcon, retcon" diye dalmıştı ortama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık