Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1098 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berserk Piece ... Bu kadarı da artık abartı oldu bu bölümden sonra yok Dragonmuş yok Garpmış onları savunmamış neymiş görmek istemiyorum bu ikiside babadan oğula nesil bunlar eksi kralları. Luffy umarım baban yada deden gibi olmazsın seriyi bırakmak istemiyorum

Bir krallığın çoluk çocuk, kadın, erkek, yaşlı demeden yok edilmesi, av partisinde her yaşta kölenin avlanması, sırf gürültü çıkardı diye çocuğun gözünün önünde bir babanın öldürülmesi, balıkadam halkına ırkçılık yapılması, belli ırklara soykırım yapılması, çocuklara insanlık dışı deneyler yapılması vb. Bu seri ilk bölümünden itibariyle hep böyleydi. Ginny'nin tecavüze uğraması gibi trajik bir öykünün anlatılması yeni bir şey değil.

Zamanın da korsanlar üzerinden iyi ve kötüyü tartışıyorduk şimdi ise seride iyi kavramı kalmadı herkes kötü oldu.

Bonney de soylu çıktı.
Bonney Snow daha çok

Berserk Piece ... Bu kadarı da artık abartı oldu bu bölümden sonra yok Dragonmuş yok Garpmış onları savunmamış neymiş görmek istemiyorum bu ikiside babadan oğula nesil bunlar eksi kralları. Luffy umarım baban yada deden gibi olmazsın seriyi bırakmak istemiyorum
Bu olay ilk kez yaşanmıyor bu seride, şimdi neden bırakasın geldi? Sabaody'de Charlos kavanozu hemşire kadını herkesin gözü önünde alın bunu 13. karım yapacağım dedi ve kızı alıp götürdüler. Onlar gibi binlercesi var daha ve hepsi de her zaman açık açık dile getiriliyor. Tanıyıp bildiğimiz bir karaktere yaşanınca dikkat çekti sadece.
Köleleştirme, aç ve fakir bırakma, hayvan gibi avlama, işkence. Ne ararsan var bu kutsallarda ve bunlar yeni ortaya çıkmıyor. Tanıtıldıkları günden bu yana ne kadar iğrenç insanlar oldukları sürekli vurgulanıyor.

Ayrıca ne Garp ne de Dragon ilah değiller. Her şeye çözüm olamazlar, her kötü olayı engelleyemezler.

Bence bonney ginny'nin çocuğu değildir başkasının çocuğudur. İkisi de aynı hastalığı aldığı için kovdular. Kutsal ejderler köleyi kutsal ejder yapmaz, onlara hakaret olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık