Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence çok mantıklı

Egghead ile eski tadı vermemeye başlayan seri bu flashback ile bence zevk vermeye başladı. Flashback başladığından beri gelecek bölümlere olan heyecanım arttı. Flashback bittikten sonra güzel şeyler bizi bekliyor zaten
Sadece Egghead ile mi eski tadı vermemeye başladı :d
Gayet tutarlı. Monarkları devirmek için halkı silahlandırmak gerekiyor çünkü siyasi otoritenin de onu koruyan silahlı kuvvetleri var. Halkı silahlandırmazsan isyana teşvik edemezsin, silah için de para lazım.
Tutarlı bence de.

Oda'ya ne kadar kızsam da, sövsem de; bir yandan da hayran olmadan edemiyorum.
Bu kadar çok arka plan yazıp, hala bu kadar etkileyebilmek büyük yazarlık ister.

Hepimiz atıp tutuyorduk; "Kuma'nın dramını görmek istemiyoruz, sıktı artık," diye ama çoğumuz etkilendik.

Koca yürekli Kuma, seviyorum seni.

Oda, sen çok değişik bir adamsın. Hem nefret ediyorum senden hem de hayranım. Sanırım One Piece bu yüzden özel ve başka hiçbir seri yerini tutamıyor.

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe...

Şerefsiz Oda.

Dragon güçlü bir adam olmasına rağmen çevresindekileri koruma konusunda hem bilgi erişim ağı yetersizliğinden hem de Dünya hükümetine doğrudan karşı geldiği için başarısız olmuş. Hükümete karşı kaynakları çok yetersiz. Vegapunk mesela kötü birisi olmamasına rağmen çalışmalarını daha rahat yürütebilmek, güçlü kaynaklara rahat ulaşabilmek için hükümete çalışmış onca sene. Denizcilerden kritik noktada hükümete karşı aksiyon almalarını bekliyorum. Dragon bir çoğuna göre hayalperest o yüzden belki de katılım yok. Sword ekibi Devrimcilere katılmaya çok müsait bir oluşum mesela..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık