Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vega nın sakladığı ne zamandır orada bilmiyorduk yanlışım yoksa. Normal acı değildir, olsa sahibine geri dönerlerdi yani kumaya. Ha vega özel saklama yöntemi bulmadıysa.
O anıların hepsini almış miydi Bonney? Sadece Bonney için saklanmamıştır diye düşünüyorum. Hikayede önemli bir yeri var bence.

O anıların hepsini almış miydi Bonney? Sadece Bonney için saklanmamıştır diye düşünüyorum. Hikayede önemli bir yeri var bence.
Hepsini aldığını sanmam sahneden hatırladığım elini sokuyordu. Bence de bonney için değil o nika için ama bunu vega da bilmiyor. Kuma nın planı gibi o mevzu. Bilmeden vega yardımcı oldu bonney yumurtadan çıktı sadece...

Bonney meyve yeteneğini kendi üzerinde kullanırken -bu yetenek kişiyi olası geleceğe götürüyor- tıpkı bukanere benzer vücuda sahip oluyordu cidden kumanın kızı olabilir ama tam olarak bukaner geni almamıştır bu yüzden normal bir insan gibi görünüyordur.

Ancak o acılar aynı zamanda bilgi demek. O acıları yediğinde anıları da almıyor muydu? Luffy'nin o anıları görmesi Dünya Hükümetini yıkma anlamında ona motivasyon olacak diye düşünüyorum.
Hayır Bonney Kuma'nın acısına değil, anısına dokunuyor. Vegapunk Kuma'dan acı gibi soyut şeyleri de çıkarıp çıkaramayacağını soruyor, bunun üzerine Kuma anılarını çıkartıyor. Bonney de o Anı Patisine dokunup Kuma'ya olanları görüyor, acısını alsa duramaz zaten :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık