Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten her kılıcı olan kılıç ustası olmuyor ki, bu şey gibi her yemek yapanın aşçı olmaması gibi... Senin yaptığın yemekle onun yaptığı yemek arasında görüntü farkı olur fakat seninki kötü görünmesine rağmen tadı harikadır. Böyle bir durum var.

Savaşçılar savaşta kılıç kalkan sallıyorlar kılıç ustası denmiyor. Korsanlıkta kılıç olmazsa olmaz birşey zaten şimdi iki tarafta kılıç kullanıyor fakat birinin gücü ağır basınca karşı taraf ne kadar usta mahir olursa olsun o kılıç yeteneğinde onunla aşık atamıyor çünkü biri hem güçlü hem savaşçı...

Böyle bir fark oluşuyor. Roger kılıç kullanıyor ama ustası değil. Korsan ve savaşçı. Ryokugyu da aynı şekilde bu kılasmanda Warrior. yetenek dışında onu da yanında tutuyor işte kullanırım diye.
@sensey de sanıyor ki Ryokugyu abisi kırk yıllık kılıç ustası:artiz: hayatı boyunca o kılıcı billurlarının oradan çekip savaşa girmiş midir acaba? Öyle tehlikeli bir meyvem olsa kılıca ne ihtiyacım olur ki, maksat havalı görünmek için kılıç taşıyordur kesin.

Dediklerine katılıyorum her korsan yanında kılıç taşıyor ama herkes kılıç ustası olmuyor. Shanks mesela Mihawk seviyesinde kılıç kullanabiliyor ama kılıç ustası değil. Her kılıç taşıyan samuray olmadığı gibi her kılıç kullanan da kılıç ustası olmuyor.

Zamanında Tashigi az dert yanmadı "neden bütün iyi kılıç ustaları korsan" diye. Donanma içindeki tek iyi kılıç ustası Fujitora'dır gerisi tırt.

Eşleşmedense toplu savaş daha cazip gibi. Ada da ki en güçlünün xebec olmaması direkt saçma geliyor bana. 2v1 attılarsa da roger ve garp a çok eksi yazar. Wb garlingle eşleşse xebec bm kaido shiki vs garp roger ray gaban gibi bir eşleşmede olay kapanır. Xebecin olduğu taraf daha güçsüz kalıyor böyle. Hem xebecin canavarlığını görürüz hem 2v1 olmaktan çıkar.
Xebec'in taraf nasıl daha güçsüz oluyor la. Big Mom'un o hali Rayleigh kadar güçlüdür en kötü. Shiki desen daha önce Sengoku ve Garpla aynı anda 2v1 atmıştı. Roger da hava şartları sayesinde Shiki'den kurtulmuştu. Yani Shiki de Garpa çok uzak değildir. Kaido'nun Gabana ezileceğini sanmam 20lerinde olsa bile

Arkadaşlar çok basit birşey diyeceğim.

Seride herhangi biri, shanksin kankasi, garpin torunu, dragonun oglu, böyle bir tayfaya sahip olsa ne olur?

Tabi ki korsanlar krali
Luffynin ne özelliği var abi, ne kaldi yani.

Adamda bi dedik şeytan meyvesi çok iyi değil ama luffy güzel kullaniyor. Meğerse serideki Allahmış...

Birader law in pandasi var anasini satayim.

Kid in fufufu Gülen sağ kolu var

Adamların 10 kisilik tayfası yok hahahahaha şimdi kim olsun korsanlar krali ben mi? Ben tad alamiyorum
Şahsen seriyi takip ederken bazı durumlarda bunaldığımı ve "niye abi, neden .......!" diye devam eden cümleler kurduğumu biliyorum. Yazdığın yorumları okuyunca seninle aynı fikirde olduğumu belirteyim. Herif zaten Naruto gibi seçilmiş veledin tekiymiş.

Daha önce de bir konu başlığı altında belirtmiştim ama yine yazmak isterim. One Piece artık Tanrıların savaşı haline geldi. Güç seviyeleri inanılmaz hallere çıktı. Ortalama bir karakterin duramayacağı ve olası bir savaşta bırak adayı, kıtanın yok olacağı bir güç seviyesine çıktılar. En çok rahatsız olduğum durum ise budur. Bu kadar güç vermeye veya bu kadar güçlü karakter tasarlamaya gerek yoktu. 1000 küsür bölümdür anime izliyor ve bakın kaçıncı bölüm oldu mangasını güncel takip ediyoruz. Seri içerisinde en sevdiğim fight hala Luffy vs Lucci'dir. Çünkü karşılıklı bir savaş durumu var. Güncel bölümleri izliyorum. Sırayla birbirlerine vuruyorlar ve birisi saldırırken diğeri mal gibi izliyor. İçerikte sürekli bir konuşma lak lak var. Savaşın baba işte, dövüşün yani!

Xebec'in taraf nasıl daha güçsüz oluyor la. Big Mom'un o hali Rayleigh kadar güçlüdür en kötü. Shiki desen daha önce Sengoku ve Garpla aynı anda 2v1 atmıştı. Roger da hava şartları sayesinde Shiki'den kurtulmuştu. Yani Shiki de Garpa çok uzak değildir. Kaido'nun Gabana ezileceğini sanmam 20lerinde olsa bile
Garing, meselesi çıkana kadar, Rocks güç olarak daha ağır basan taraftı, Garling olayı biraz dengeledi sanki.

Sen rayi güçsüz görüyon belli ki. Shounen klasiği olarak seri sonlarında anormal güçler çıkmasaydı zoro rayin bir tık üstü bitirecekti muhtemelen her imparatoru extreme zorlukta yenebilecek seviyede. Ray yonkou edebilecek bir char. Bm den güçlüdür o zamanlar. Gabanı da güçsüz görüyorsun burası beklenti ama amiral seviyesine çok yakın bekliyorum ben en azından klasik sağ kollardan her türlü güçlüdür. Kaido daha moria savaşındaki halinden bile yıllar öncesi bu. Yc 2 falan anca eder la 20 lerinde daha adam. Daha kaido 40 ına yakınken odenden ayar yiyordu .d Shiki de imparator seviyelerindedir de karşıda da roger garp ikilisi kalıyor geriye. Xebec in kadro daha güçsüz her türlü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık