Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla worstgen onaylanmayan spo;gerçek mi bilmiyorum.silen silebilir.

muhtemelen doğrudur tam odanın çizeceği tarzda. Bölümün %90 ı kimsenin merak etmediği şeylerle alakalıdır.Kalan %10 içerisinde en fazla merak edilen şey bölümün sonunda siluet olarak verilip top bir sonraki bölüme atılır.:artiz:
Artık aradan önceki bölüme kadar siluet xebec in maceralarını okuruz.

Bu spoiler gerçekse mihawk büyük patlar Kaido kılıç ustasıyla eşleşmek istiyor daha o zamanlardan ama bilin bakalım kim Wanoya uğramadan en iyi kılıç ustasıyım diye geçiniyor :hhh:
Bence Mihawk seni kılıç ustası olarak görmüyorum diye diye zor gördüklerinden kaçmış adam boşuna Zoroya dememiş zamanında iyi bir kılıç ustası aradaki farkı savaşmadan anlar diye nasıl tecrübe edindiği ortaya çıkıyor:ehe:

Bu spoiler gerçekse mihawk büyük patlar Kaido kılıç ustasıyla eşleşmek istiyor daha o zamanlardan ama bilin bakalım kim Wanoya uğramadan en iyi kılıç ustasıyım diye geçiniyor :hhh:
Bence Mihawk seni kılıç ustası olarak görmüyorum diye diye zor gördüklerinden kaçmış adam boşuna Zoroya dememiş zamanında iyi bir kılıç ustası aradaki farkı savaşmadan anlar diye nasıl tecrübe edindiği ortaya çıkıyor:ehe:
Kılıç lobisi son sürat sana saldıracak haberin olsun. Spoiler de gerçek çıkarsa of of of Korsanfan da cümbüş var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık