Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın gizemciliğinden gına geldi artık ya. Kaido'nun lafını bile kesmiş. Ölmüş bitmiş karakter be, onu saklama artık.
Bu korsanların aradığı şey de her neyse artık 3 yıla öğreniriz. Roger bile son bir yıldır neler çektim diyor, WB gibi hiçbir şeyi takmayan adam ana hedefimize odaklanmalıyız falan diyor. Acaba nedir bu peşinde oldukları. Hay allah hiç de merak etmiyorum.

Garp'ın ortama girişi efsane, Roger'ı getirin bana diye bir de kolunu tutmuş ahahaha. Gariban denizciler adını duyunca bile kurtulduk diye dans ediyor. 40 yıl önce bile büyük efsane. God Valley olayından sonra ünlendi diye düşünülüyordu.
Kong, Roger diye kandırmasa kutsalları da kurtarmaya gitmeyecekmiş. Bu olayları tam olarak gösterdiğinde hakkını vermek zorunda Oda...

Ben anlamadım, Ivankov'un söylediklerine göre Garp'ın kahramanlıkları da mı kolpa çıktı?

Yok kolpa çıkmadı. Roger'ın hükümete yardım ettiğini yazmadılar sadece.

Bölüm bu arada çok iyi ama major karakterler gösterildiği için değil Kuma ve Bu kız çok duygulandırdı beni Wano dramı neredeyse hiç geçmemişti mesla bu ilaç gibi geldi. Tabi Shikiyi görmek güzel oldu Major karakterlerin zirve hallerini görmek de iyiydi.

1.100de kesin Dragon görünecek yazın bir kenara. 17 yaşındaki Dragonu görmeyi iple çekiyorum

Ben anlamadım, Ivankov'un söylediklerine göre Garp'ın kahramanlıkları da mı kolpa çıktı?
Daha çok Garp'ın kahramanlıkları Hükümet için iyi imaj oluşturacak diye yayınlanıyor ama asıl haberleri bizim halimizi Kutsal Ejder zulmünden bahsetmiyor diye yakınmış gibi geldi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık