Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy farkı :oops: İki at güm güm der her dövüşten sonra halleder ya.
İşi biraz gırgıra vurmak zorunda kalıyoruz datte zira nikaya bir sınır çizilmedi. Kaido ile dövüştü bile diyemeyiz bildiğin hopladı zıpladı güldü. Garip şekillere girip en son yapıştırıp geçti. Elbette makul gördüğümüzden değil ama Oda bu nika meretini eline yüzüne bulaştırdı çoktan. Ne yapalım yani herifin gücü hayal gücüne kalmış. Elini uzatıp gökten bir ayı rakibinin kafasına indirse nasıl diyemeyeceğimiz bir halde şu an.
Valla şeytanımsı güçlerin antisi muhabbetine özel bir şeyler vaat etmeyecekse Oda, Nika meyvesi tamamen sembolik bir olay. Geçmişte gene billurlu bir savaşçı yemiş ve yardırıp gitmiş oradan nam salmış, umut aşılamış ve beklenen meyve haline gelmiş. Yoksa ağzına vura vura geçeceksin işte ha meyve gücüyle ha silahla ha hakiyle.

Valla şeytanımsı güçlerin antisi muhabbetine özel bir şeyler vaat etmeyecekse Oda, Nika meyvesi tamamen sembolik bir olay. Geçmişte gene billurlu bir savaşçı yemiş ve yardırıp gitmiş oradan nam salmış, umut aşılamış ve beklenen meyve haline gelmiş. Yoksa ağzına vura vura geçeceksin işte ha meyve gücüyle ha silahla ha hakiyle.
Luffy ışığı hüpletti cane nereye sembolik :(

Bölümde Efsanevi Zoan'a en güçlü şeytan meyvesi türü deniyor bu bir çeviri hatası mı yoksa en güçlü tür adı Logia'dan Efsanevi Zoan'a mı geçti?

40'lı yaşlarındalar, prime gayet.

Bogard'ı şimdi çizse ne olur? Garp ada basarken yoktu, güncelde karakter yaşıyor mu yaşamıyor mu bilmiyoruz. Şimdi de yalandan çizmiş, dövüşünü, gücünü gösterecek mi ileride bunların? Sanmıyorum. Oda'nın klaisk bölümlerinden oldu, ağza bal çalmış. İleride göstereceği zaman geldiğinde hesinin hakkını veremeyecek maalesef.
Çizmişti baskında.

Tabiki baksana Kuma da onu bekliyor işte.

Aslında bu bölümlerden sonra özgürlük savaşçısı olayına kanım ısındı ama bizim özgürlük savaşçısı şöyle daha ciddi oturaklı bir şey çıksaydı tadından yenmezdi.

Nika ise çok gevşek.

Mesela bölümde şöyle bir ayrıntı var.

Wb konuşmaya başlayınca şebeğin hemen olaydan koptuğunu ve kafasına göre gittiğini söylüyor.
Daha sonra da Şebeğin bir hedefe gittiğini Roger'ın ise ona karşı koyduğunu okuyoruz.

Şebek adaya herhangi bir şeyden dolayı gelmiş olsa bile sonradan rotayı ejderlere çevirmiş olabilir. Bir kaç tanesini de indirip diğerlerine yöneldiyse müthiş çar olur gözümde.

Ciddiye almadığı için o.
Bir şey için gelmişler o iki meyve sanmıştım ama o değilmiş. WB'nin kastettiği ne acaba.

Xebec konusunda ise çok ihtimaller var. Karakteri Luffy gibi çıkabilir. WB'nin ifadeleri çok savruk gelişi güzel davranan biri gibi gösteriyor onu. Bir yandan da acaba Nika'nın önceki kullanıcısı o mu diye şüphelenmiyor değilim. Diğer taraftan tamamen farklı biri gibi de çıkabilir. Buggy tarzı bir beklentim de var. Şu anki en merak edilen çar. Umarım kısa zamanda gösterilir.

Kizaru başka türlü yenilemiyor mu? Zirve Roger gelse yakasından tutup silkeleyip atamayacak mı bunu veya Saturn'ü?
Atmasına atar da herif bunu tercih etti de öyle çizdi. Gümgüm diyerek yenileniyor falan. Ateş, ışık, yıldırım falan zaten çerez. Peki rakip inmesi dışında düştü mü, düşmedi. Bu gücün sınırı budur diyemiyorum ben. Bunu diyemediğim için de şunu yapamaz da diyemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık