Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
n. Ne Kaido'su abicim adam Mihawk'ı geçecek yav. Büyük düşünün.
Forumda Kaido'yu Shanks'a yedirmiyorlar.Mihawk'a mı yedirecekler :D

Sanji > Kaido yazmış adam. Kaido'nun zirve halinden bahsetmiyorsunuz değil mi
Olur demiyorum da. Zoro Roger lvl bitirebilirse (ki bana göre asrın sıvaması olur) Sanji'nin Kaido lvl bitirebilmesi'nin bir ihtimali olur.

Ha normalde Zoro'nun Roger lvl bitirebilme durumu yok bence.Zoro'nun geçmek için can attığı adam kk olmak beni aşmaktan zor dedi açıkça. Mihawk gibi güce,iradeye aşırı değer veren bir adam bunu diyorsa,gidip mevzu raftele ulaşabilmek değildir.

Son düzenleme:

Olur demiyorum da. Zoro Roger lvl bitirebilirse (ki bana göre asrın sıvaması olur) Sanji'nin Kaido lvl bitirebilmesi'nin bir ihtimali olur.

Ha normalde Zoro'nun Roger lvl bitirebilme durumu yok bence.Zoro'nun geçmek için can attığı adam kk olmak beni aşmaktan zor dedi açıkça. Mihawk gibi güce,iradeye aşırı değer veren bir adam bunu diyorsa,gidip mevzu raftele ulaşabilmek değildir.
Kaido Prime Wb seviyesine en yakın imparatordu.Düşmesi için binbir dereden su getirilmesi gerekti.Bir amirali yatıracak onlarca darbe aldı bana mısın demedi dövüşe devam etti.Adamın kavga dövüşle alakalı bilmediği konuda yoktu geleceği görmeyi bile kullanabiliyordu.Biraz saygı biraz emeğe saygı + rep lütfen. :) Oda bile Kaido’yu överken Sakazuki üzerinden övüyor yani Sakazuki bile Kaido’yu övmek için bir basamaktan ibaret.😉

Seri sonu Luffy için 10 tane amirali aynı anda alır, Xebec’e tek atar diyorsunuz. Zoro mu Roger seviyesiniz geçemeyecek? Roger, Ryuma, Rayleigh, Shanks bunlar hep kılıç ustası. Seri sonu Zoro kılıç kullanan herhangi bir karakterden daima güçlü olacak. Sıvama değil asıl Roger’ı aşmazsa sıvama olur.

Dedi Sakazuki Roger'ı,Prime Garp'ı,Dragon'u, Shanks'ı alır diyen eleman.
Seri Narutoya doğru kayıyor. Büyük ihtimal Imu Roger,Garp ve WB’yi aynı anda alacak seviyede çıkacak. O zaman herkes küfür edecek ama seri çoktan bok yoluna düştü bile. Akainu da beklenenden çok daha güçlü çıkacak.

Seri sonu Luffy için 10 tane amirali aynı anda alır, Xebec’e tek atar diyorsunuz. Zoro mu Roger seviyesiniz geçemeyecek? Roger, Ryuma, Rayleigh, Shanks bunlar hep kılıç ustası. Seri sonu Zoro kılıç kullanan herhangi bir karakterden daima güçlü olacak. Sıvama değil asıl Roger’ı aşmazsa sıvama olur.

Seri Narutoya doğru kayıyor. Büyük ihtimal Imu Roger,Garp ve WB’yi aynı anda alacak seviyede çıkacak. O zaman herkes küfür edecek ama seri çoktan bok yoluna düştü bile. Akainu da beklenenden çok daha güçlü çıkacak.
Akainu’nun seviyesi zaten gösterildiği için beklentim yok ama Im, Dragon, Xebec, JoyBoy, Mihawk gibi hala saklanan adamlar über güçlü çıkacaktır. Bu her zaman böyledir. En güçlü adamlar, her zaman sonuna kadar saklanırlar böyle serilerde.

Mihawk'ın beni aşmaktan daha zor dediği mesele, insanları kendi tarafına geçirebilme gücü idi. Kılıç ustalığı gücü veya haki gücü diye bahsetmedi.Marine Fordda bundan çokça bahsetti o güçten.. Mihawk mesela şu anda Shanks'i rakip olarak görmüyor bile. Eskiden görürdü ama tek kollu olduğu için artık görmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık