Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rocks tam anlamıyla tayfa değil hırslı ve güçlü korsanların emellerine ulaşmak için bir araya geldikleri bir topluluk.Birbirlerine bağlılıkları veya saygıları yok.Tamamen çıkar odaklı birliktelik.Orada Roger ve Garp'a kaybedecek olmalarının sebebi de bu galiba.Oradaki insanlara yapılan vahşeti düşünen yok galiba.Sadece Newgate babadan biraz umudum var tepki koymak anlamında.Luffy abim o çağda yaşasa hem Rocks a gider yapar, hem lingard a ve kutsallara posta koyar, hem de dedesine senin sakalına tüküreyim derdi.Kuma'yı tanıdıkça devrimcilerin saflarına kayıyorum.Kuma ölmese keşke yolu Nika ile birkere kesişse canlı olarak şahit olsa olacaklara ama Kuma'ya böyle değindiğine göre gidici.Kızına miras kaldı Nika hayalleri şimdiden üzüldüm.
Klübe hoş geldin yoldaş :)

Kutsallar oyun ve eğlence için bir adanın halkını çoluk çocuk demeden katlediyor ve bu ilk defa olan birşey değil göründüğü üzere, Garp denen adam sırtında ki '' Adalet" yazısına rağmen yan gelip yatıyor. Adamı hareket ettiren tek şey Roger adını duyması. Roger ile Luffy'nin benzerliğini baz alırsak Roger da gittiği yerlerde insanlara yardım eden birisi gibi. Bu durumda asıl korsanlar denizci denen gudubetler değil de nedir. Bildiğin Kutsalların köpekliğini yapıyorlar ama lafa gelince adalet, siviller yok kötülük yok olmalı vs. Bla. Bla. Bu bölüm beni fena soğuttu Garptan ve denizcilerden.
Daha önce de bu adamdan nefret etmemin sebebi buydu aşırı gevşek ve rahat bir adam.

Garp çok sağduylu bir adam değil. Umursamaz ve kafasına göre takılan birisi o yüzden Dragon kadar sevmiyorum. Ama Kutsal köpeği yakıştırmasını haketmiyor.
Niye haketmiyormuş ? Gevşek olduğu için önem vermediği için mi ? Bu daha mı iyi oluyor yani karakter için :oleyo2:

Üstteki resimde yer alan kişinin adı Pudding Pudding, kendisi bir tuğamiraldi. Sitenin belki de yüzde sekseni onu hatırlamaz, hatta filler karakter sanır. Bu karakter sadece 75. bölümde görünüyor, aynı bölümde ölüyor. Öldüğü olay da Nami'nin köyünün olduğu adayı Arlong Korsanları'ndan kurtarmak istemesi. Aynı şeyi Luffy başarınca büyük bir devrimci, kahraman, kurtarıcı vs. oluyor, bunu yapmayı denerken ölen adam şerefsiz, köpek, hain, satılmış vs. oluyor.

Bunun ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunun muhakemesini siz yaparsınız, ben konuyla ilgili olarak daha fazla bir şey demiyorum. Denizciler'in melek olduklarını savunmuyorum, ama toptan hepsine küfür etmeyi de doğru bulmuyorum. Yorumum bu kadar, size iyi tartışmalar.

Daha önce de bu adamdan nefret etmemin sebebi buydu aşırı gevşek ve rahat bir adam.

Niye haketmiyormuş ? Gevşek olduğu için önem vermediği için mi ? Bu daha mı iyi oluyor yani karakter için :oleyo2:
Kutsalları umursamıyor bu yüzden sevmiyorum veya bu yüzden adam değil demek başka Kutsal köpeği demek başka. Garp kadar bağımsız kafasına göre takılan bir adam mı var. Bu adama bu yüzden herhangi bir şeyle bağdaştırıp köpek demek saçma.

Kutsalları umursamıyor bu yüzden sevmiyorum veya bu yüzden adam değil demek başka Kutsal köpeği demek başka. Garp kadar bağımsız kafasına göre takılan bir adam mı var. Bu adama bu yüzden herhangi bir şeyle bağdaştırıp köpek demek saçma.
Kutsallara en büyük iyiliği yapmış adam bildiğimiz kadarıyla neyse önemli değil zaten Garp savunacak kişi yine savunur.

En güçlü insan WB neden Garp'a söylenmiyor dendiğinde Garp'ı kapsamıyor diyenler biliyorum yani bu adamda şeytan tüyü var her türlü bir bahanesini çıkartıyorlar.

Benim için Garp zaten belli bir noktada bu ada Wb ve Roger'ın sınavı onlar da Garp'a yaklaşacaklar galiba kalitesizlikte. Merakla bekliyorum ki Wb ve Roger korsan adamlar sırtlarında adalet yazmıyor yani xD

Kutsallara en büyük iyiliği yapmış adam bildiğimiz kadarıyla neyse önemli değil zaten Garp savunacak kişi yine savunur.

En güçlü insan WB neden Garp'a söylenmiyor dendiğinde Garp'ı kapsamıyor diyenler biliyorum yani bu adamda şeytan tüyü var her türlü bir bahanesini çıkartıyorlar.

Benim için Garp zaten belli bir noktada bu ada Wb ve Roger'ın sınavı onlar da Garp'a yaklaşacaklar galiba kalitesizlikte. Merakla bekliyorum ki Wb ve Roger korsan adamlar sırtlarında adalet yazmıyor yani xD
Hadi Garp'ı geç Roger da kutsalları korudu diye geçiyordu sence Korsanlar Kralına böyle bir karaktersizlik yaptırır mı bi işlensin gerekirse bende gömerim senle Garp aşığı değilim :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık