Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gorosei orada, Amiral orada, Cp orada, Robotlar orada, Denizciler orada, Karasakalın gemisi orada ama Jinbei yine piyasada yok :D . Reis böyle böyle hayatta kalmış Yeni Dünya'da. Sonradan süper kahraman girişi yapacak herhalde :F Aynen devam reis :alkis:

Yıllar sonra torunlarına sıfır katkı verdiği tayfanın nasıl korsanlar kralı olduğunu anlatırken Jinbey'in yüzsüzlük seviyesi:

Sonraki sayı zoro basar kral haki harcar lucciyi direkt nika uyanana kadar Satürne dalar. Satürn de kral hakiyi görünce şaşırır. Bu bilgi yoktu. Ödülü arttırın der.

Kaido böyle bir saldırı yemedi dostum. Saldırıda yok yok. :)
G5 efektleri saçma olduğundan bişey demek zor. Kaido buna benzer bi saldırı yediği zaman yumruk arkadan çıktı. O ne anlama geliyor mesela? Vurduğu yeri biraz bükmek yerine direk arkadan çıkınca hasar daha mı çok? Eğer öyleyse kaido'nun yediği daha fazla vurmuş olur.

Bana ikisi de supreme kong gun'dan güçsüz görünüyor. G5 saldırılarının hiç ağırlığı yok.

G5 efektleri saçma olduğundan bişey demek zor. Kaido buna benzer bi saldırı yediği zaman yumruk arkadan çıktı. O ne anlama geliyor mesela? Vurduğu yeri biraz bükmek yerine direk arkadan çıkınca hasar daha mı çok? Eğer öyleyse kaido'nun yediği daha fazla vurmuş olur.

Bana ikisi de supreme kong gun'dan güçsüz görünüyor. G5 saldırılarının hiç ağırlığı yok.
Kaido'da alev ve ses dalgası yoktu diye hatırlıyorum.

Bir yumrukta amirali etkisiz hale getirmek :artiz:
Bu bile canımı sıktı nedense:artiz:
Ayrıca Gorosei'ye verdiği güce bak gözüyle ateş ediyor:artiz:
Daha ne kadar s.çabilir diyorduk, sınırı yokmuş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık