Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne şiş yansın ne de kebap tadında olmuş Kizaru dövüşü.

Ama asıl olayın Satürn dede olacağını söylüyordum şimdi işler ilginçleşecek.
Saçma salak absürt güçler yükleniyor....

Ne Kizaru ne de Luffy dişe diş mücadele etmedi . Görevini yapmaya çalışan Kizaruyu durdurmak için oyalayan Luffy vardı . Kizaruya Satürn’ün söylediği çok manidar zaten ( alışılmışın dışında yavaş davrandın diyor ) Kizaru ve Vegapunk & Sento flasbacki verildi , üstüne Kizarunun Vegapunku öldürme niyetim yok sözleri de bunun göstergesi . Kizaru istemediği bir görev için öyle çokta bir şeyler sergilemeden bence istediğini de alarak aradan çıkarıldı ( Kizarunun görevi istemediğini biliyoruz )

Bu Satürn baya baya tayfaya kaçabiliyorsanız kaçın diyor. Tek başına tayfayı yok edeceğine emin gibi konuşuyor.

Kizarunun kolları neden titriyor merak ettim acıdan mı yoksa Satürn’den çekindiği için mi ikiside kizaruya eksi yazdırır sen koskoca donanma amiralisin yonkolara yakın güçtesin ne bi tek saldırıdan bu hale gelmemeliydin nede kimseden korkmamalıydın iki seçenekte aynı rezilliğe geliyor.
Zoan değil, Luffynin tam güç saldırısını yedi. Normal diyelim. Luffynin çatıdaki bayılması gibi ama yarı baygın durumda işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık