Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AmeNoKagaseWo

Doğru hatırlıyorsun, önce bir adada çakra kontrolünü öğrendi ve ilk kez vücudu alev şeklinde yanıyordu. Sonraki formuna geçtiği zaman Kyuubi'yi tutan mühürü tamamen açmıştı ve ikisi artık tek bir beden gibi hareket edebiliyorlardı. Luffy'nin uyanış formunun bir sonraki kullanımı da Nika meyvesinin ruhu ile Luffy tam bir bütün olabilir ve sorunsuz bir şeklide gücünü kullanabilir.
Satürn’ün durumunu açıklayacak, Luffy’nin handikaplarını kapatacak mantıklı senaryalordan biri bu olur muhtemelen. Yoksa Zoan meyvelerinin kendi bilinçlerinin olması bir şey ifade etmiyor sanki.

Şimdi Kizaru kalkamadığı için mi kalkamıyor yoksa kalkmak için psikolojisi mi yok bunu orjinal çeviri belirleyecek. Şu anki çeviride kalkacak gücü yok diye anladım.

Duruma göre Kizaru'nun kıyameti kopmuş olabilir. Orjinal çeviriyi bekliyoruz. @sensey

Galiba dediğim olacak, Kuma uçar vaziyet gelişine Grosei'ye çarpacak. Kızı da aynı dramı yaşayacak babası Grosei ile kapışırken gözlerinin önünde kendisini feda edecek.

O sırada tayfa da adadan kaçacak... Dragon filan gelmez agalar. Keşke gelse bi Grosei'yi indirseler de herkese göz dağı olsa ve işler ciddileşse...

Şu seride bu saatten sonra Laylaylomun bitmesini istiyorum artık.

Hikaye yazmak için bunları yapıyor hep zaten. Yoksa Sanji de Kizaru'yu teklerdi değil mi?
Vallaha Sanji'nin, Kizaru'yu tekleyeceğini hiç düşünmedim. Aksine Sanji'nin, Kizaru yenecek seviyeye gelmesi için bile ne kadar gelişmesi gerektiğini düşünüyorum ve Sanji için güzel şeyler düşünüyorum. Bu yaşında amiral yenecek düzeye gelse daha ne!? 30'lu, 40'lı yaşlarında çok daha güçlü bir hâlde olacaktır.

Vallaha Sanji'nin, Kizaru'yu tekleyeceğini hiç düşünmedim. Aksine Sanji'nin, Kizaru yenecek seviyeye gelmesi için bile ne kadar gelişmesi gerektiğini düşünüyorum ve Sanji için güzel şeyler düşünüyorum. Bu yaşında amiral yenecek düzeye gelse daha ne!? 30'lu, 40'lı yaşlarında çok daha güçlü bir hâlde olacaktır.

Ne 30'u yahu. Bunlar 25 yaşına gelmeden seri biter.

Galiba dediğim olacak, Kuma uçar vaziyet gelişine Grosei'ye çarpacak. Kızı da aynı dramı yaşayacak babası Grosei ile kapışırken gözlerinin önünde kendisini feda edecek.

O sırada tayfa da adadan kaçacak... Dragon filan gelmez agalar. Keşke gelse bi Grosei'yi indirseler de herkese göz dağı olsa ve işler ciddileşse...

Şu seride bu saatten sonra Laylaylomun bitmesini istiyorum artık.
Luffy davul sesleriyle kurtaracak bu çok belli oldu.

Oda dünyanın en güçlüsü denilen adamı geçen arc indirtti. Şimdi Luffy niye kaçıyor? Tayfa Yonko olmuş. Gorosesi Kaido'dan daha mı güçlü? O zaman niye tutuşuyordular Kaido'nun öfkesini üstümüze çektik ya.

Yani Oda'ya böyle mala anlatır gibi sorsam yine mal gibi bakar herhalde. Böyle kopukluk olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık