Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin tek yemesine şaşıran olmaması..Kid amiral seviyesiymiş en azından tescillendi :oleyo2:
Artık kimse Sanji’nin tek yemesine şaşırmıyor olağan karşılıyor. :) Fakat ölmediklerine göre mutlak bir güç değil.Ya içten vuruyor yada görünmez bir darbe vuruyor bence Saturn.O yüzden zayıf denizcinin kafa giderken bizimkiler bu halde.
Şebek öyle bir karakter ki Şebek yazınca bile gözümdeki karizması düşmüyor :fool:
O zaman soru geliyor Şebek vs Gebeş ne olur ? xD

Buna hiç güvenmiyorum, çok pis harcanacak Dragon . İkinci bir duygusal çöküntü yaşayamam.

Bize şöyle gaddar ve üç kağıtçı olup kutsallara kök söktürecek biri lazım .
Dragon'un tersi pismiş Kuma kaçarken nasıl bağırdığını görmedin mi ? Savaşırken durgunluğuyla alakasız bir görüntü çizecek bence çok agresif dövüşen birisi çıkacak.

Kapının eşiğinden geçmeyi başarırsa dünyayı da değiştirebilir.🤭
Doffi de Fujitora yardım ederse belki dünyanın iplerini eline alabilir 🤭

Kaido'da alev ve ses dalgası yoktu diye hatırlıyorum.
Yoktu ama onda da yumruk arkadan çıktı işte:
Saldırı biraz garip. Yumruğu önceden uzatıp pozisyon aldıktan sonra dönmeye başlamıştı:

Dönerken yumruk kaido'ya denk geliyor. Bu toon force gücünü etkiledi diye tahmin ediyorum ben. Normalde yaptığı rakip bükme efektinin bi üstü olmuş.

Kas şişirerek vurduğundan kizaru'ya vurduğu daha güçlü olmalı. Ama işin içine toon force girdiğinden net bişey söylenmiyor.
Kizaru'ya direk düz yumruk attı. Onu da normal yollarla güçlendirebildiği kadar güçlendirdi. Kaido'ya ise beyblade gibi dönüp toon force efektini güçlendirmiş diye yorumladım ben.

O surata gelen yumruk bundan çok etkilemiş gibiydi mesela:

6-8 darbe var. Luffy'den daire şeklinde dumanlar geliyor. Kral haki yıldırımları çıkıyor. Ama surata girip arkadan çıkan yumruk bundan iyi hasar vermiş gibi.

Tabi önceki yorumda dediğim gibi bana sorsan şu saldırı hepsinden güçlü görünüyor:
Işin içine toon force girdiğinden kafa karışıyor. Bi de g5'in limiti yok. Aynı anda yumruğu şişirip, g4 gibi bükse ve 8 kol uretip hepsiyle birden vursa amiral ölecek demek ki. O yüzden g5'in potansiyeline bakınca bajrang gun hariç gösterdiği herşey basit duruyor.

Artık kimse Sanji’nin tek yemesine şaşırmıyor olağan karşılıyor. :) Fakat ölmediklerine göre mutlak bir güç değil.Ya içten vuruyor yada görünmez bir darbe vuruyor bence Saturn.O yüzden zayıf denizcinin kafa giderken bizimkiler bu halde.

O zaman soru geliyor Şebek vs Gebeş ne olur ? xD
Şimdi Nika desen nika alır da gebeş deyince biraz kıymeti azalıyor.

Şebek bambaşka çar şuan gözümde bakalım ne çıkacak.
Garpın bu konu ile alakalı bir sorunu olsa torunlarını denizci yapmaya çalışmazdı . Garp=Çaycızaru
Garp = Çöp diye boşuna demiyoruz.

Son resimlerden sonra net görüldüğü üzere yonkou gücü bariz güçlü amiralden ama tam gücünde veya yakın bir yonkou olursa.Misal Kaido gibi.Yoksa wb veya big mom gibi lafta yonkou lar amiraller karşısında eziliyorlar.Şimdi lafta yonkou dememin sebebi prime döneminden çok uzak zayıf dönemleri olması.Misal Garp gibi.Luffy nin sanırım alacağı son powerup şu bir süre sonra g2-g3-g4-g5 tipi formlarında devre dışı kalma olayını baya uzatması olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık