Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tipik bir öngörüş konusu:
Arap amiralin alevli gözler atması.
Arapların çok iyi bölüm geliyor demesi.
Kemerlerinizi bağlayın tweeti.
Sanji dayak yiyor spoileri.
Redon’un saçma salak gif’leri.
Spoilerler gelince bölümün aslında bok gibi çıkması.
Kapanış.

*Satürn bir örümcek ağı oluşturur ve Bonneyi ağa yapıştırır
*Bonneyi ağdan kurtulmaya çalışır ama başaramaz
*Satürn Tam bacağıyla Bonneyi delmek üzereyken Karasu sahneye giriş yapar.
*Karasu, Satürn'ün bir bacağını koparmış elinde tutuyordur.
*Karga dansı adlı bir saldırı yapar.
*Kargalar Satürn'ün bedenini yemeye başlar.
*Satürn acılar içinde çığlık atmaya başlar.
*Bölümün sonunda iki ikişinin adaya ayak bastığını görüyoruz. (Sadece ayakları ve bacakları görünüyor) Bu ikisi Dragon ve Sabo'ya benziyor.
*Gelenlerden birisi "Burada ortaya çıkma gibi bir ahmaklık yapacağını düşünmemiştim Satürn" diyor ve bölüm Satürn'ün dehşete kapılmış bir suratla kanlar içinde yerde yatarkan bitiyor.

Spoiler metni geldi Redon’dan çeviriyorum. :) Spoiler ~~~Saturn : Hey Nika ! Bu velette ne buldun da onu seçtin Garp’ın torunu olduğu için mi ? Geçmişte onlarca D. geldi geçti hepsini es geçtin. Nika : Onu neden mi seçtim… Çünkü kafası çalışan herkes özgür olmaktan korkuyordu.Özgürlük istediklerini söylüyorlardı ancak kendi zihinlerine hapsolmuşlardı.Bu çocuğun zihni bomboş yani onu istediğim gibi esnetebilirim. Saturn : Ama zihni boşsa senin tam potansiyelini asla kullanamaz. Nika : Öyle mi dersin ? Özgür olmak hayal edebilmek değildir. Saturn : Neeee ? ~~~~Spoiler

Spoiler metni geldi Redon’dan çeviriyorum. :) Spoiler ~~~Saturn : Hey Nika ! Bu velette ne buldun da onu seçtin Garp’ın torunu olduğu için mi ? Geçmişte onlarca D. geldi geçti hepsini es geçtin. Nika : Onu neden mi seçtim… Çünkü kafası çalışan herkes özgür olmaktan korkuyordu.Özgürlük istediklerini söylüyorlardı ancak kendi zihinlerine hapsolmuşlardı.Bu çocuğun zihni bomboş yani onu istediğim gibi esnetebilirim. Saturn : Ama zihni boşsa senin tam potansiyelini asla kullanamaz. Nika : Öyle mi dersin ? Özgür olmak hayal edebilmek değildir. Saturn : Neeee ? ~~~~Spoiler
Nika: Duruşunu değiştirmediğin sürece senin de göremeyeceğin şeyler vardır, o yüzden çek şu pis ayaklarını da bana iyice bak kimim ben? Nika mı Luffy mi?
Saturn: Tamam abicim kızma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık