Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis Luffy'nin üzerinde çizik dolu. Adam öleceğim dedi zaten. Aynısını kalkandan geçen Bonney demiyor. Robotun uyanmasına bakarsak belki de Kizaru Luffy'yi öldürmüştür tek tekmeyle, sonra Nika gelmiştir. :)
Onu iki kez bariyerden geçtiği için söyledi. Okuduğunuzu da mı görmezden geliyorsunuz artık? Bonney demedi çünkü kalkanı övebileceği Vegapunk yanında değil, aşağı Sentomaru'nun kucağına düşüyor. Orada da bir aksiyon yaşıyor. Ayrıca Kizaru vurduğu anda Bonney'e bak hasar yok. Aldığı bütün hasarı bariyerden alıyor. Sabaody'deki beceriksizliği sürüyor. Orada da Süpernova'lara zarar verememişti.

Kid ve Law, Beckman'dan ve Katakuri'den güçlü mü? Bana göre İki YC1 bir amirali rahat alır.
Law'un saldırılarını Yc1'ler rüyasında bile yapamaz
Law bir hareketi ile iç organları parça pinçik ediyor, arştan kıta kabuğunu delip magmaya ulaşacak şekilde delik açıyor kılıcıyla, daha PunkHazard sezonunda dağları ortadan ikiye bölüyordu

Keza Kid de benzer, bu kadar inanılmaz saldırıları olmasada metal öküzüyle kimseden görmediğimiz bir şeyi yapıp Bm'nin kolunu ortadan ikiye kırmıştı
Bu tarz saldırılar Yc1'de var mı sen söyle. En yakını muhtemelen King'in o alev ejderi saldırısıdır ama yani onun da birisine vurduğunu hiç görmediğimiz için net bir şey söyleyemiyorum

Özellikle Law'u Yc1 görmüyorum demek yani aşırı aşırı komik bir söylem ya, Lucci'nin Luffy'i yonko görmüyorum demesinden bile daha komik. Bebe gitti Yonko Karasakal ve tayfasıyla neredeyse 1v3 attı ama Yc1 görmüyorum diyorsun :confused:

Bu bölümün kapağında Denizcilerin yeni nesil kahramanı Kobi ile Denizcilerin yeni nesil Bogard'ı Helmepopo gözlüklerini primatlara kaptırmış vaziyetteler. Lufi'nin ailesinden ve Joyboy'un tavırlarından bildiğimiz üzere primatlar apaçık D.'lere işaret etmekte. İşte bu noktada yeni nesil Denizciler gözüklerini, yani gözlerinin önünde duranı, diğer bir deyişle doğruyu ve adaleti primatlara kaptırıyor ya da başka bir bakış açısıyla teslim ediyor. Dofi'nin dediği üzere adalet kazananın oluyor, doğruyu onlar belirliyor. Kobi denen ibibik bu durum karşısında pişkin bir mahcubiyet ile gülümserken Helmepopo denilen pasif arkadaş sahte bir itiraz ile günü geçiştirmekte. İşte bu çarpık karedeki bütün bu yaşananlar Denizcilerin yeni nesil ile Dünya Hükümetinin düşüşü ardına gelen yeni gaspçılara nasıl da memnuniyet ile hizmet edeceğini göstermekte. Bir hükümet gider, diğeri gelir. Ha ejderler ha D.'ler. Yöneten değişiyor ama sömürülen hep aynı. Oda bizi bilinçaltımızda bu korkunç gerçek ile şamarlarken suyun üstünde kandırmacaya devam etmeyi unutmuyor.

Law'un saldırılarını Yc1'ler rüyasında bile yapamaz
Law bir hareketi ile iç organları parça pinçik ediyor, arştan kıta kabuğunu delip magmaya ulaşacak şekilde delik açıyor kılıcıyla, daha PunkHazard sezonunda dağları ortadan ikiye bölüyordu

Keza Kid de benzer, bu kadar inanılmaz saldırıları olmasada metal öküzüyle kimseden görmediğimiz bir şeyi yapıp Bm'nin kolunu ortadan ikiye kırmıştı
Bu tarz saldırılar Yc1'de var mı sen söyle. En yakını muhtemelen King'in o alev ejderi saldırısıdır ama yani onun da birisine vurduğunu hiç görmediğimiz için net bir şey söyleyemiyorum

Özellikle Law'u Yc1 görmüyorum demek yani aşırı aşırı komik bir söylem ya, Lucci'nin Luffy'i yonko görmüyorum demesinden bile daha komik. Bebe gitti Yonko Karasakal ve tayfasıyla neredeyse 1v3 attı ama Yc1 görmüyorum diyorsun :confused:
Yazdıklarına katılıyorum tek bir şeyi düzelteyim sadece Big Mom'ın kolunu, kemiklerini kıran Law.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık