Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız okuyucunun gözünde Zoro'nın karizma fena çizildi. Sen o kadar çalış çabala, Mihawk'tan eğitim gör, maymunlarla cebelleş. Sonra gel Yeni Dünya'ya ve Lufi'nin ciddiye bile almadığı eski bir baş düşman ile dövüş. Hem de tekleyeme. Şimdi örneğin Belami ortaya çıksa, Lufi'ye gerek kalmamalı ama hakikaten Belami geri dönse yine Lufi alır, halbuki Zoro tekleyip geçmeli. Zoro zorda.
Tekleyememesi gerçekten çok üzücü, yastayız.

Yalnız okuyucunun gözünde Zoro'nın karizma fena çizildi. Sen o kadar çalış çabala, Mihawk'tan eğitim gör, maymunlarla cebelleş. Sonra gel Yeni Dünya'ya ve Lufi'nin ciddiye bile almadığı eski bir baş düşman ile dövüş. Hem de tekleyeme. Şimdi örneğin Belami ortaya çıksa, Lufi'ye gerek kalmamalı ama hakikaten Belami geri dönse yine Lufi alır, halbuki Zoro tekleyip geçmeli. Zoro zorda.
Luffy'nin Kizaru'yla oynadığı gibi oynuyor o da daha kral haki kullanmadı. Luffy G5'le teklemişti uğraşmamak için muhtemelen. İlerleyen safhalarda hala uğraşırsa o zaman dediğin gibi karizması çizilir ama şu an öyle bir durum yok gibi.

Elindeyken sıksa ne yapabilir? Kaido'yu sıkmıştı. Sıkamaz diyenler için önceden söylüyorum. Logia bir karakteri tutup fırlatma onlar içi yapılabilecek en zararsız saldırı.
Sıkardı bence de ama gene en mantıklı hareketi yaptı fırlatmakla. Tayfa tehlikeye girmişti ve o durumda rakibi en kolay uzaklaştıracağı şeyi yaptı. Mesela şimdi tekrar öyle fırlatacak bir şey yapmaz anında geri döndüğünü gördükten sonra. Kizaruyu yutup birlikte bir yere gitmeye çalışabilir ama bu daha da mantıksız olur. Adam bizim çocuktan hızlıca kaçıp tayfa tarafına kendi başına gidebiliyor çünkü :D Valla şuan Luffy ne yapsa işe yaramıyor gibi, adam sıyrılıp kaçıp klon falan bırakıp sıvışıyor hemen.

Katakuri'ye yaptığı gibi ayna dünyasına zorla sokmak gibi bir şey yapması lazım Luffy'nin yoksa Kizaru'nun kapışmaya niyeti yok şuan

Güncel hikayeye bakarsak yonkouların sonu lordlar gibi oldu. Hikaye uğruna iki katlı bir mendil gibi sümkürmek adına kullanılıp atıldılar. Bu noktada hala ayakta olanlar yonkoulardan güçlüdür ki işte onlar amiraller oluyor :)
Ne lordlara ne de Yonkou'lara birşey olduğu yoktur. Hikaye gereği yapılacak son savaş donanma ve Dünya Hükümeti'yle olduğu için amiraller şu ana kadar işlenmedi. Amirallerin, Yonkou'lardan güçlü olduğunu iddia edebilmek için seriye ya çok uzak olmak gerek ya da kör olmak gerek.

Bu durumda sen hangisisin?:)

Adadan O kadar uzaklaşıp ışık hızında bir tekme savuruyorsun ve sonuç Luffy'de hasar bile yok. Yonkou'ya tek atmasını geç hasar atamıyor.
Reis Luffy'nin üzerinde çizik dolu. Adam öleceğim dedi zaten. Aynısını kalkandan geçen Bonney demiyor. Robotun uyanmasına bakarsak belki de Kizaru Luffy'yi öldürmüştür tek tekmeyle, sonra Nika gelmiştir. :)

Ben diyorum Gear 4 yetersiz kalacağı veya Gear 5 daha hızlı işi bitireceği için Gear 5’e geçti sen diyorsunki Gear 4 yetersiz kalmadı.Sen düşünüp değil aklındaki değişmeyen düşünceleri yazıyorsun.
2.olarak Kizaru’nun amacı Luffy’i yakalamak değil sadece oyalayıp Vegapunk’ı etkisiz hâle getirmek ancak sen bunu göz ardı edip Kizaru Luffy’e hasar veremiyor diyorsun.
Ek olarak Akazayaların amacı Kaido’yu öldürmekken Kizaru’nun amacı Luffy’i oyalamak bu açıdan bakarsan daha iyi anlarsın.
Kizaru’nun başarısı yok diyorsun ancak Kizaru adaya girdiğinden beri hasar aldı mı?
Ben hatırlamıyorum.
Şuana kadar kötü işler yapan Kizaru değil çakma Yonko tayfası olan Hasır şapka tayfasıdır.
Luffy Kaido ile karşılaştığında sarhoş Kaido’dan tek yemişti ancak Kizaru bölümler geçmesine rağmen sözde imparator Luffy’den hasar almadı.Burdaki amacım Kizaru’yu düşürmek değil zamanında Amiralleri 2 tane Yonko sağ kolu alır diyenlere nasıl patladıklarını açıklamak.Ek olarak 4 Yonko tayfası Marineford’a kaptansız girse yine Amiraller hasar yemeden savaştan çıkarmış.
Kid ve Law'ın Yonkou indirdiği bir ortamda İki YC1 bir amirali indiremeyecek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık