Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin uyanış formu olan g5 ine hibrit diyenlermi olmuş? hibrit formu hayvan bazlı(normal veya mitolojik) meyve yiyenlerde zaten gördük luffy de ne alaka.Kaido nun zaten uyanış formu son gördüğümüz devasa formu idi büyük ihtimal.içinde kendinin ufacık gözüktüğü formu.Yabancı forumlardada onaylayan çok var.

Aga adam lazer yutuo yildirim tutuyor atese karsi hasarı absorde ediyor lufy tartişmasiz en güclu hale geldi .bu noktada sadece teachin meyvesi lufy engeller ki oda onu kullansa bile bariz haki farki var adam tutulamaz hale geldi

Hikayede beni cezbeden bir şey kalmadı artık. Bugüne kadar duygularımla oynadığı için 10 üzerinden -10 puan veriyom. Adam tekrara girdiğini hissedince hemen bir tane gizem salıyor ortalığa. Bu adam tam cambaz, bu sirk cambazı ile işim yok artık. Dövüş çizme yok, ortaya attığı hiç bir gizem aydınlanmıyor aydınlansa bile bilmem kaç yıl sonra oluyor ve basit bir şey oluyor genelde...

Normalde öyle söyleniyordu ama kullanıcıya ve meyveye bağlı olarak değişiyor muhtemelen bu. Kaido nihai saldırısını tam zoan formunda yapmıştı.
Kendisini o şekilde geliştirdiği için olabilir mi peki?

Bilemedim yine de. Kaido hakili saldırıları ile aklımda yer etti meyvesi sağlam olsa da

Kendisini o şekilde geliştirdiği için olabilir mi peki?

Bilemedim yine de. Kaido hakili saldırıları ile aklımda yer etti meyvesi sağlam olsa da
Meyve potansiyeli ile alakalı bence direkt. Yani One piece evreninde yarı leopar yarı insan olduğunda düz leopardan daha kuvvetli oluyorsun ama yani tanrı meyvesi varsa direkt onun tam formunun daha kuvvetli olması mantıklı oluyor. Benzeri Kaido içinde geçerli olabilir, o sondaki lavlı saldırının yarı formunda bir benzerini yaptığını görmedik hiç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık