Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende diyorum ki adaya ayak basmadan bile kaçacağız diyorlar ortada daha amiral bile yokken diyorlar bunu yani neden bu kadar inat ediyorsunuz bazı şeylerde anlamadım.Gayet basit arc başından beri burdan gitmemiz lazım diyorlar zaten.Biliyorsun ama işine gelmiyor herkes hata yapar red üzülme bu kadar :p
Adada Kizaru vs Luffy oluyor Amiral yenileceğine eğer bizim takım kaçarsa Amirallere artı yazar diyorum, uydurmadığın masal kalmadı Reis.

Amiral yoktu vardıyı geç artık bak bölüm ismine ? Baktın mı, bakmışsındır herhalde buna rağmen eğer Amiral yenilmezse ve ekip kaçarsa Amirallere artı yazar.

Ha sen yazmaz da diyebilirsin beklerim senden xD

Adada Kizaru vs Luffy oluyor Amiral yenileceğine eğer bizim takım kaçarsa Amirallere artı yazar diyorum, uydurmadığın masal kalmadı Reis.

Amiral yoktu vardıyı geç artık bak bölüm ismine ? Baktın mı, bakmışsındır herhalde buna rağmen eğer Amiral yenilmezse ve ekip kaçarsa Amirallere artı yazar.

Ha sen yazmaz da diyebilirsin beklerim senden xD
Yahu adamlar amiral olduğu için kaçmıyor hükümete ait ada olduğu için kaçıyor bunu arcın başından beri söylüyorlar zaten.Amiral geldi kaçalım deseler tamam artını yazdır istediğin yere.Wanoda ne vardı karpuz mu gelmişti izlemişlerdi çay çorba içerken?

Yahu adamlar amiral olduğu için kaçmıyor hükümete ait ada olduğu için kaçıyor bunu arcın başından beri söylüyorlar zaten.Amiral geldi kaçalım deseler tamam artını yazdır istediğin yere.Wanoda ne vardı karpuz mu gelmişti izlemişlerdi çay çorba içerken?
Ben artıyı yazdırdım zaten biraz gebeş savunması yaptın ama buraya kadardı Luk, artıdan kurtaramazsın :a:

Şurada Amiral yenilmesin değil Mihawk, @Alpamis bile basar artıyı amirallere.
Bunun amiral yenilmesiyle alakası yok.Arc birisinin yenilmesine kurulup kurulmamasıyla alakalı.Amiralleri daha büyük savaşa veya başka olaylara saklamak isteyebilir yapacak bişey yok.Nasıl wanoda iki yonkounun düşmesi üzerine zoraki kuruldu saçmalıklarla dolu arc olduysa bunda yine saçmalıkları doldurur herkes sıyrılır.

Bunun amiral yenilmesiyle alakası yok.Arc birisinin yenilmesine kurulup kurulmamasıyla alakalı.Amiralleri daha büyük savaşa veya başka olaylara saklamak isteyebilir yapacak bişey yok.Nasıl wanoda iki yonkounun düşmesi üzerine zoraki kuruldu saçmalıklarla dolu arc olduysa bunda yine saçmalıkları doldurur herkes sıyrılır.
Yav bunlara dediğim bir şey yok bunlar var gerçek ama bunların var olması Amirallere artı yazılmayacağı anlamına gelmiyor yazarsın artıyı. Ne çok uzattın be lück lück :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık