Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'un saldırılarını Yc1'ler rüyasında bile yapamaz
Law bir hareketi ile iç organları parça pinçik ediyor, arştan kıta kabuğunu delip magmaya ulaşacak şekilde delik açıyor kılıcıyla, daha PunkHazard sezonunda dağları ortadan ikiye bölüyordu

Keza Kid de benzer, bu kadar inanılmaz saldırıları olmasada metal öküzüyle kimseden görmediğimiz bir şeyi yapıp Bm'nin kolunu ortadan ikiye kırmıştı
Bu tarz saldırılar Yc1'de var mı sen söyle. En yakını muhtemelen King'in o alev ejderi saldırısıdır ama yani onun da birisine vurduğunu hiç görmediğimiz için net bir şey söyleyemiyorum

Özellikle Law'u Yc1 görmüyorum demek yani aşırı aşırı komik bir söylem ya, Lucci'nin Luffy'i yonko görmüyorum demesinden bile daha komik. Bebe gitti Yonko Karasakal ve tayfasıyla neredeyse 1v3 attı ama Yc1 görmüyorum diyorsun :confused:
YC1'lerin hiçbirinde Ope Ope ve Jiki Jiki meyvesi seviyesinde güçlü meyve yoktur. Sen bana sadece meyve yeteneklerini övüp duruyorsun. Ben senin anlattıklarından sadece Ope Ope ve Jiki Jiki meyvesini övdüğünü anlayabiliyorum.

Law'ın meyvesi'nin organlara verdiği zararı biliyorum fakat bu Big Mom ve Kaido gibi derisi aşılamaz düşmanlar için gerekli olan bir güç, onların dışındaki herhangi birini yenmek için bunu kullanmalarına gerek bile yok. Normal saldırılarıyla da bunu başarabilirler.

YC1 karalayıp duruyorsun ama övdüğün adamı Shanks tekledi geçti. Aynı Shanks YC1'lerden birini böyle tekleyebilir miydi? Beckman'ı ya da Katakuri'yi tekleyebilir miydi? Senin aşağıladığın YC1'lerde savaş tecrübesi var. Çok sağlam Haki var.

Senin olay tam olarak şuna benziyor. Zoro'cu arkadaşlar Zoro'nun Kaido'ya attığı hasarı övüp Yamato kan alamadı diye söyleniyorlar ya aynı mantık. Senin algın malesef bu yönde. Hasar gücü fazla olduğu zaman o kişiyi zirveye koyuyorsun. İşler öyle yürümüyor. Yamato'nun da Zoro, Law ya da Kid kadar hasar gücü yok ama üçünün toplamından daha fazla tuttu Kaido'yu. Onların yediğinden daha fazla dayak yedi Kaido'dan. Savaş sonu hepsi pestili çıkmış vaziyette yatarken Yamato halen dimdik ayaktaydı.

Ne Law'da, ne de Kid'de; ne gelişmiş silahlanma, ne ileri seviye Kral Haki, ne de geleceği görecek bir gözlem Haki yoktur. Neye göre YC1'lerden güçlüler? YC1'lerin her biri bunların en azından birinde ileri seviye kullanıma sahipler.

Beckman muhtemelen üçünde de ileri seviye. Katakuri gözlemde en üst düzey, silahlanmada üst düzey kullanıma sahip. Zoro kral Haki'de üst düzey, silahlanmada da üst düzey kullanıma sahip. Senin methettiğin Law ve Kid hangi Haki de üst düzey?

Law ve Kid'in yenebileceği YC1'ler sadece King ve Marco'dur. Shiryu belirsiz, Katakuri'yi ve Beckman'ı da yenecek seviyede değiller.

Birincisi, Law'ı YC1 olarak görmüyorum sözünü nereden çıkardın benim böyle bir söylemim yoktur!? Ayrıca böyle bir söylemim olsa bile Lucci'nin söyleminden daha komik de değil. İkincisi, Big Mom'un kolunu kıran Kid değildir, Trafalgar Law'dır. Big Mom'un vücudu aşılamıyordu yani Kid'in toplamda yaptığı saldırıların hasarı, Law'ın uyanışla yaptığı saldırılarının hasarı kadar bile değildir belki.

Kim 1vs3 attı? Law vs Karasakal ve adamları mı?

Kafan iyi galiba!

Karasakal yanında sadece üç adam getirdi. Law ve tayfası 21 kişilik bir korsan tayfası. Dört kişiyle Law'ın tayfasını dağıttılar. Mücadele denizde değilde karada olsaydı hepsini katledeceklerdi.

YC1'lerin hiçbirinde Ope Ope ve Jiki Jiki meyvesi seviyesinde güçlü meyve yoktur. Sen bana sadece meyve yeteneklerini övüp duruyorsun. Ben senin anlattıklarından sadece Ope Ope ve Jiki Jiki meyvesini övdüğünü anlayabiliyorum.
Meyveleri kullananlar Law ve Kid olduğu için onları övüyorum, meyvenin kendi bilinci var da kendi kendine Shock Wille mi atıyor.
Ben hiçbir Yc1 de bu ikisinde olduğu kadar saldırı gücü yok dedim, sen meyvaları op olduğu için öyle diyorsun. E ben zaten meyveleri güçsüz ama adamlar ona rağmen Yc1'lerin asla yapamayacakları bir saldırı yapar demedim ki.
Sonuç olarak Yc1'ler bu ikisi kadar hasarı rüyalarında bile veremez bunda hem fikiriz diye yorumladım
YC1 karalayıp duruyorsun ama övdüğün adamı Shanks tekledi geçti. Aynı Shanks YC1'lerden birini böyle tekleyebilir miydi? Beckman'ı ya da Katakuri'yi tekleyebilir miydi? Senin aşağıladığın YC1'lerde savaş tecrübesi var. Çok sağlam Haki var.
Kaido Katakuri'yi yenmiş Luffy'e tek atıp geçtiğinde bence bunun cevabını öğrenmiş olduk, üstüne düşünmemize gerek bile yok
Ayrıca ben Yc1 karalamıyorum sen Law ve Kid'i Yc1 bile etmezler diyerek karalıyorsun. Yc1 olan rastgele iki tane adamı Bm'nin karşısına koy ve aynı performansı bekle, asla gösteremeyeceklerdir.

Ne Law'da, ne de Kid'de; ne gelişmiş silahlanma, ne ileri seviye Kral Haki, ne de geleceği görecek bir gözlem Haki yoktur. Neye göre YC1'lerden güçlüler? YC1'lerin her biri bunların en azından birinde ileri seviye kullanıma sahipler.
Beckman muhtemelen üçünde de ileri seviye. Katakuri gözlemde en üst düzey, silahlanmada üst düzey kullanıma sahip. Zoro kral Haki'de üst düzey, silahlanmada da üst düzey kullanıma sahip.
Zoro'yu saymıyorum kendisi Yc1 potansiyelini çok fazla aşıyor, hedefi Mihawk o yüzden Yc1 klasmanında değerlendirmememiz lazım.

Law ve Kid'de üst düzey her hangi bir haki kullanımı var mı? Yok evet.
Peki hangi yonko komutanında üst düzey herhangi bir haki örneği gördük? Katakuri ve sadece gözlem.
Kaido'nun tayfasında hiçbir komutanda hiçbir üst düzey haki görmedik
Shanks'ın tayfasında Beckman'da geleceği görecek şekilde bir üst düzey gözlem olmadığı kesin gibi bir şey. Shanks geleceği görüp suratını ekşittiğinde Beckman kendisine kötü bir gelecek mi gördün diye soruyordu, kendisi de görebilse sormazdı bile. Buna demek ki Shanks ondan daha da ileriyi görebiliyor diyebilirsin ama senin spekülasyonun bu. İkimizinde elinde henüz bir kanıt yok bu konuyu kesinkez kararlaştırabileceğimiz. Üst düzey silahlanma olabilir çıkarsa şaşırmam.
Karasakal tayfasında üst düzey bir haki kullanımı görmedik ve muhtemelen kendilerinin meyve avcısı olmalarından ötürü görmeyeceğiz.
Beyazsakal tayfasında gene hiçbir üst düzey haki örneği görmedik.

Senin methettiğin Law ve Kid hangi Haki de üst düzey?
Açıkça gördüğümüz üzere Yc1 yada dümdüz yonko komutanı olabilmen için ileri düzey bir haki gücüne sahip olman gerekmiyor. Hele Law'un inanılmaz meyvesini göze alırsak gayet rahat Yc1 seviyesi olabileceğini görebiliyoruz.
Bunun üstüne Law ve Kid'in inanılmaz yüksek bir dayanıklılıkları var. İkisi de Kaido ve özellikle Bm'den bir sürü saldırı yedi ve bana mısın demediler.
Bm havada 15 parende atıp döne döne kılıcıyla Kid'in tam kafasına vurdu ve kendisini bayıltamadı bu saldırıyla. Ben sana asıl şunu sorayım, bu anlattığım saldırıyı tam gücüyle yiyip bayılmayacak kaç tane yonko komutanı var?
Marco aynı Bm'ye karşı gelmeye çalıştığında ne hale geldiğini gördük. Kadın bebeyi ümüğünden sıkıp etkisiz hale getirdi bir anda.

Law ve Kid'in yenebileceği YC1'ler sadece King ve Marco'dur. Shiryu belirsiz, Katakuri'yi ve Beckman'ı da yenecek seviyede değiller.
İnan bana Shiryu Beckmandan daha belirli abi be :) En azından adamın ne yaptığını biliyoruz, iyi kılıç kullanıyor ve görünmez oluyor. Beckman'ın belinde silahı olması ve havalı poz kesmesi dışında yapabildiği şeyleri asla bilmememiz ve senin direkt Law ve Kid'in onu yenemeyeceklerini düşünmen garibime gitti. Bizim bilmediğimiz bir şeyler mi biliyorsun be :d

Birincisi, Law'ı YC1 olarak görmüyorum sözünü nereden çıkardın
Kid ve Law, Beckman'dan ve Katakuri'den güçlü mü?
Yani Law ve Kid'in iki tane Yc1 adamdan güçsüz olduğunu yazmandan çıkardım. Kid ve Law 2 Yc1'den güçsüzse sadece Kid veya sadece Law'da 1 tane Yc1'den güçsüz demeye çalışıyorsun gibi geldi ama bilemiyorum belki de ben okuduğumu anlamıyorumdur :bilmem:

Kim 1vs3 attı? Law vs Karasakal ve adamları mı?

Kafan iyi galiba!

Karasakal yanında sadece üç adam getirdi. Law ve tayfası 21 kişilik bir korsan tayfası. Dört kişiyle Law'ın tayfasını dağıttılar. Mücadele denizde değilde karada olsaydı hepsini katledeceklerdi.
Law'un hiçbir şey yapmayan saz arkadaşlarını sayıyorsan Kid ve tayfası da Shanks'in bütün tayfası + 2 tane filo üyesi ve tayfası + 2 tane Elbaf'ın efsane olmuş korsan kaptanıyla kapışıp yenildi diyelim :sjsjsjdjs Yani sen kabul edeceksen bana uyar bu şekilde yorumlamak

Law'da gelişmiş haki var. Winner adasında kullanarak hem kendisini hem de tayfasını Doc Q'nun hastalığından kurtarıyor. Kullandığı hakide şimşekler çıkarttı. Gelişmiş hakidir diye düşünüyorum. Muhtemel silahlanma kullandı orada da. Bakarsın kral haki olarakta kullanabilir Oda ileride. ZZT sesi olduğu için netleşene kadar da kral haki olduğunu düşünüyorum ben.

Law'da gelişmiş haki var. Winner adasında kullanarak hem kendisini hem de tayfasını Doc Q'nun hastalığından kurtarıyor. Kullandığı hakide şimşekler çıkarttı. Gelişmiş hakidir diye düşünüyorum. Muhtemel silahlanma kullandı orada da. Bakarsın kral haki olarakta kullanabilir Oda ileride. ZZT sesi olduğu için netleşene kadar da kral haki olduğunu düşünüyorum ben.
Law'da Haki yok demedim. İleri seviye silahlanma, Kral Haki, İleri seviye gözlem Haki yok dedim. Law, Yonkou'larla yaptığı mücadelede Haki'yi yoğunlaştırarak meyve gücünü iptal edebildiğini fark etti ve bunu deneyerek öğrendi. Fakat ileri seviye silahlanma yoktur ne Law'da ne de Kid'de. Çıkmaması için hiçbir sebep yoktur fakat şu anda bunların hepsinden mahrum. Çok sağlam bir meyve gücü var ve meyvesi efsane bir meyve.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık