Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092: Tiran Kuma'nın Kutsal Toprak'a Saldırısı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 97 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 10 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru, Beckman'dan tırsıyor hihihi diyenlerle bu bölümde Kizaru konuşmalarını zorlanmasına yoran tiplemeler hep aynı..

Bunlar troll olmuyor diğer herkes troll. Oğlum ne trolü lan ? Okuduğun seri başlı başına trol. Karakterler trol, olaylar trol, yorumların yüzde 80'i zaten trol. Şu seriyi ciddiye alıp yorum yapan varmı hala?
Ben vardım , şu yorumdan sonra troll e döndüm. Sanırım böylesi daha iyi oldu 😂

Luffy'nin Kizaru'ya yenilmemesi demek en zayıf (Buggy dikkate alınmasın) yonkonun bile amiralden üstte olduğunu kanıtlıyor demektir.
En zayıfı kaidoyu ada gibi yumrukla yere serdi ,buggy yankou :), teach yankou , luffy 2. sıradaki yankoudur luffy nika formunu kücümsüyorsunuz kaido ile fight bir daha izleyin

Ekran görüntüsü aldım kardeşim, goygoy malzemesi için sağol :flaugh:
luffy nin kaidoya son yumruğunu bir hatırla bence oradaki verdiği enerjinin yarısı kizaruya yeter
Luffy'nin Kizaru'ya karşı 100 enerjisi olsun. 20 deneme yapsın. Bunların birkaçında vurabilir sadece. Yani saldırı başı 5 enerji düşüyor. Gidip her saldırısında hakiyi köklerse 20 saldırı değil birkaç deneme yapar. Onlar da isabet etmez. Her şey çok açık aslında. Kaido her saldırıyı tanklamak istediği için Luffy gerile gerile haki kastı. Kaido hep gözlem kassaydı Luffy o kadar deneme yapamazdı. :)

Bu Luffy mal mı ? Niye bir kaç seyi aynı anda yapamıyor xd
Her şeyi sınırsız yapan Kaido kepçük Kizaru'ya ne yapar peki.
Kizaruyla dövüşürken adayı da taşıyabilir xd
Haki kasarken herhalde yeni bir şey?
Nika için her şey sınırsız olabilir ama Luffy için değil. Big Mom enerjisini kaybedince Law ve Kidd etki yapabilirdi. Savaş sürdükçe haki de zayıflıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık