Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092: Tiran Kuma'nın Kutsal Toprak'a Saldırısı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 97 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 10 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş olsun, yeni bir sıvama okuyacağız. @Alpamis

Lucci ile dövüşürken çalan davula niye uyanmadı bu?

Oda Reis ona da bir kılıf bulmuştur. Akla en yatkın olanı Lucci ile olan dövüşünde Kurtuluş davulları hiç çalmamış olabilir. Bu bölümde yediği tekme ve sonrasında bariyere çarpması sonrası belli ki iyi bir hasar almış. Kurtuluş davullarını duyan dev de kış uykusundan uyanan ayı gibi gözlerini açtı sonunda.

Seride Kaido dahil onlarca kişiyi yamultan saldıralar Kizaru karşısında ya yavaş kalıyor ya da güçsüz. Adam gülerek eliyle diziyle saldırı karşılıyor, olmadı logia savunması yapıyor. Reis hem gözlem haki hem de savunma haki canavarı çıktı. Üstüne çok rahat, çok profesyonel. Adamda gram ter yok dehşete düşmüş terli G4 karşısında. :)
Luffy yonkoya kullandığı üst düzey teknikleri amirale karşı kullanmıyor. Lucci misali seni amiral olarak görmüyorum diyor adeta :oleyo2: Katakuri'ye ne kullandıysa aynısını kullanıyor. Katakuri daha fazla üstün gelmişti Luffy'nin bu haline :hhh:Ha ben Kata Kizaru'dan daha güçlü demiyorum bak, Luffy öyle muamele çekti diyorum.

Oda Reis ona da bir kılıf bulmuştur. Akla en yatkın olanı Lucci ile olan dövüşünde Kurtuluş davulları hiç çalmamış olabilir. Bu bölümde yediği tekme ve sonrasında bariyere çarpması sonrası belli ki iyi bir hasar almış. Kurtuluş davullarını duyan dev de kış uykusundan uyanan ayı gibi gözlerini açtı sonunda.
Onu attım Lucci'de de çalmış. Zaten G5'e girmek için önce bu davullar daha doğrusu davul gibi çalan o kalp çarpması lazım. G5'e öyle giriyor. İstisnası yok şu ana kadar.

Kizaru'nun bu rahatlığı muazzam savunmasından geliyormuş demek ki. Luffy g5 geçti, bakalım Kizaru uyanış açacak mı ? İlk günden beri Kizaru, Luffy'ye kaybetmez diyorum. Kaybederse Oda sıvamıştır.
Sanji konusunda seninle ortak düşünsem de Luffy'nin serinin zirvesi olduğunu algılayamamış olman üzdü. Amiralleri peçeti misali kullanıp atar Luffy. Hiçbir amiralin bir Yonkou kadar güçlü olduğunu hiç düşünmedim. Şu andan sonra da hiç düşüneceğimi sanmıyorum. Herif Luffy'ye vurabilmek için için adadan kaç kilometre uzağa uçtu hızlanıp o kadar şiddetli vurdu Luffy bariyere çarpmasına rağmen burnu bile kanamamış. Sen bu bölüm sonrası halen böyle düşünüyorsan sadece Luffy haterliği yaptığını düşünürüm. Şu seride Luffy'nin, Kaido'ya attığı yumruğu karşılayacak kimse yoktur.

Bütün monkey d'ler eski amiraller ile dövüşücek gibi.
Yaşlı garp Garp vs Kuzan. Kuzan ezdi
Luffy vs Kizaru(Kizaru kazanacak gibi olucak ama bir sorun yüzünden dövüş yarıda kesilecek.)
Akainu vs Dragon(Yakında olur bence. Ters eşleşme olmasına rağmen Akainu ezer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık