Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar goygoydan ötürü gözden kaçsın istemem. Bu robot yüz yıl önce yine çalışmıştı. Bunu çalıştırıp hükümetin üstüne salan yine bir meyve kullanıcısı olabilir mi?
Aksine ben gözden kaçsın istiyorum, öyle böyle değil hem de :S Bu mecha mevzuları çok dandik yav. OP evrenine zerre yakışmayan bir konsept.

Luffy o form için özgür olduğumda aldığım şekil diyor. Sırf bu bile bundan sonra hep onu kullanması için sebep olabilir. Adam haki kullanmıyor doğru dürüst.

Formdan bahsetmiyorum ki, Lucci'ye karşı da o forma geçti ama davul çalmadı. Bell ki bir şey tetiklenmeli davul çalması için. Haybeye dönene ''ölüyordum'' muhabbeti olmaz demiyorum. Bu sözü ciddiye almak için pek çok veri var elde. Luffy bunu derken ki yüz ifadesini de görürsek daha net anlarız.

- Kizaru vuruyor.
- Luffy savunma bariyerlerine 2 kere çarpıyor.
- Wano'da duyduğumuz davullar çalıyor.

Ve ardından ''öleceğimi sandım'' diyor.

Bunların ışığında ''öleceğimi sandım'' sözünün ciddiye alınması niye anormal geliyor?

Şarj etme muhabbetini ben anlamadım. Charge kelimesinin taarruza/hücuma geçme anlamı da var. O anlamda kullanılmış. Şarj olduğu falan yok karakterin. Ben mi yanlış anladım sahneyi?

Aksine ben gözden kaçsın istiyorum, öyle böyle değil hem de :S Bu mecha mevzuları çok dandik yav. OP evrenine zerre yakışmayan bir konsept.
Lucci ile oynarken Luffy gözlük oluşturmuştu. Şeytan meyvelerini de insanların arzularını gerçeğe dönüştürmek için Joyboy oluşturmuş olamaz mı? Nesnelerin sesini duyma özelliğini biliyoruz peki ya nesneleri harekete geçirme özelliği varsa?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık