Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda rezalet bir yazar.

Normalde olması gereken Luffynin kral haki silahlanma hakisi ve görüş hakisini doruklarına kadar kullanıp, rakibin fişini çekme amaçlı gearları yükseltmesi gerekir. Bunda tam tersi oluyor..

One Piece'de en sevmediğim şey bu kadar güzel karakterlerin var çidiğin dövüşe bak.. Borsalino, Killer, Law ve Luffyle birlikte serinin en estetik dövüş hareketlerine sahip karakterlerden birisi 1 bölüm sürecek sağlam bir Amiral, Yonko duellosu çizeceğine, o ona az daha ölüyordum diyor diğeri de Kaido'yu yendiğin belli diyor. Çizemeyince sadece konuşturuyorsun. Kral hakisiz snakeman'den mi belli Kaido yendiği :d Kaido'ya gıdıklayan 3,5 ataktan birisi ileri düzey haki olmadığı sürece..

Oda rezalet bir yazar.

Normalde olması gereken Luffynin kral haki silahlanma hakisi ve görüş hakisini doruklarına kadar kullanıp, rakibin fişini çekme amaçlı gearları yükseltmesi gerekir. Bunda tam tersi oluyor..

One Piece'de en sevmediğim şey bu kadar güzel karakterlerin var çidiğin dövüşe bak.. Borsalino, Killer ve Law ve Luffyle birlikte serinin en estetik dövüş hareketlerine sahip karakterlerden birisi 1 bölüm sürecek sağlam bir Amiral, Yonko duellosu çizeceğine, o ona az daha ölüyordum diyor diğeri de Kaido'yu yendiğin belli diyor. Çizemeyince sadece konuşturuyorsun. Kral hakisiz snakeman'den mi belli Kaido yendiği :d Kaido'ya gıdıklayan 3,5 ataktan birisi ileri düzey haki olmadığı sürece..
En azından kapıştır gücü yetiyorsa dövsün yetmiyorsa dayak yesin ama kullansın elindekileri.

Haftaya ara yok galiba. Güzel güzel sadece Nika vs Kizaru olsun bölümde mümkünse. Bir yonkounun amiral tarafından aşağılanmasını dolu dolu okuyalım. Söyledik Luffy'ye fazla Kizaru diye. Sanji ya da Zoro'nun rakibi olsa yadırgamazdım.
Fare gibi yaklanmis kizarumu luffye fazla, hadi canım ordan 😁

Luffy, Kizaru'yu fırlatıp denizci karargahına geri gönderecek diye yorumladım. Oyuncaklarını aşağı atıp kıran bebeler gibi aynı :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık